Анонси та проекти

Запрошуємо прийняти участь у військово-патріотичній грі «Патріот» учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів міста

Традиційна військово-патріотична гра «Патріот» за участі учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів міста відбудеться на стадіоні «Політехнік» 14 вересня. Початок – 10:00.
Ігри засновані Об’єднанням ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» і щороку проводяться спільно з Кременчуцьким військовим гарнізоном та міським управлінням освіти. За словами організаторів, мета цих ігор – забезпечення усвідомлення особистої відповідальності громадянами України щодо військового обов’язку, посилення спроможності протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам та викликам, усвідомлення громадянського обов’язку та зміцнення якостей патріота України.

Дні ісламської культури в Кременчуці

У рамках Днів ісламської культури мешканці Кременчука зможуть познайомитися з історією та культурою мусульманського світу, прослухати ознайомчу лекцію по релігії “Іслам” та отримати відповіді на запитання щодо основ і заповідей малоловідомої кременчужанам другої за кількістю послідовників релігії в світі.
1479913827_5469

[Читати далі]

Оформити закордонні та ID-паспорти буде простіше

У Кременчуці запрацюють 5 відділень для оформлення закордонних та ID-паспортів для мешканців Кременчука та Кременчуцького району.

rorrl

[Читати далі]

Боротьба з курінням у Кременчуці.

З грудня 2012 року вступив в силу Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Нажаль, за, майже, чотири роки кількість курців практично не зменшилась, а рівень культури паління не змінився.

324139

[Читати далі]

Відбувся Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу та відвагу»

8 та 9 листопада в нашому рідному місті відбувся Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу та відвагу», присвячений 72-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
img_9761-1

[Читати далі]

Кременчук – місто без околиць!!!

“Кременчук – місто без околиць” – саме під таким гаслом міська влада проводить роботи з ремонту доріг і тротуарів та благоустрою внутрішньоквартальних територій на правобережній частині нашого рідного міста.

2859566_orig

[Читати далі]

ХІ міський Фестиваль-конкурс патріотичної пісні “Про подвиги, звитягу та відвагу”

8 листопада 2016 року з 9 до 13 години та 9 листопада з 13 до 16 годин в приміщенні Палацу культури ПАТ “Кредмаш” відбудеться Фестиваль-конкурс патріотичної пісні “Про подвиги, звитягу та відвагу”

ukraina
[Читати далі]

Кременчук рухається до безбар*єрного середовища

Для потреб людей з обмеженими можливостями за рахунок міського бюджету було придбано два сходових транспортери.

Придбання такої техніки дозволить мешканцям нашого рідного міста з особливими потребами більш ефективно реалізовувати свої громадскі можливості для  участі  в  економічній,  політичній  і  соціальній сферах життя суспільства і наблизить створення  необхідних  умов,  які  дають можливість інвалідам ефективно реалізувати права та свободи людини і   громадянина   та  вести  повноцінний  спосіб  життя  згідно  з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

1478527824_mmht76ij_wu_novyy-razmer_2877855603

[Читати далі]

Програма встановлення пандусів для інвалідів-візочників

Депутат від “Рідного міста” Володимир Шибашов є розробником міської Програми по облаштуванню пандусами помешкань людей з інвалідністю, які використовують для пересування інвалідні візки.

znak_rm

[Читати далі]

Дитячі майданчики в Кременчуці

budget

Через день-два стартує голосування за проекти “Громадського бюджету” https://www.facebook.com/GromadskiyBudgetKremenchuk/ з облаштування дворів багатоповерхівок. Було подано більше 70 пропозицій і сьгодні ми хочемо познайомити Вас з одним з них.

[Читати далі]

В об’єктиві рідне місто