ХІ міський Фестиваль-конкурс патріотичної пісні “Про подвиги, звитягу та відвагу”

8 листопада 2016 року з 9 до 13 години та 9 листопада з 13 до 16 годин в приміщенні Палацу культури ПАТ “Кредмаш” відбудеться Фестиваль-конкурс патріотичної пісні “Про подвиги, звитягу та відвагу”

ukraina

Організаторами Фестивалю вже кілька років поспіль виступають “Об*єднання ветеранів війни та військових конфліктів “Бойове братство”, керівник Фещенко О.В., Департамент освіти м. Кременчука, керівник Москалик Г.Ф, міська рада ветеранів війни, праці, Збройних сил та органів МВС, керівник Сельцов В.О. та виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, мер міста Малецький В.О.

Фестиваль конкурс має на меті виховання почуття патріотизму, любові до Батьківщини, гордості за мужність і героїзм нашого народу при визволенні України від німецько-фашистських загарбників, популяризацію кращих зразків патріотичних пісень та виявлення нових талановитих авторів та виконавців і сприяння їх творчому розвитку.

Запрошуємо всіх відвідати Фестиваль патріотичної пісні 8 (з 9 до 13 годин) та 9 (з 13 до 16 годин) листопада в приміщенні Палацу культури ПАТ “Кредмаш”

Залишити відповідь