Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний – першокласний!» — учасник №2

Учасник № 2: Світлана Іванівна Зюман

Кременчуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №31.

Світлана Іванівна Зюман

Ми почули про конкурс «Мій учитель» і вирішили, що обов’язково маємо розповісти вам про нашого класного керівника.

Учительська доля написана веснами.

Останні дзвінки у ній перевеслами.

Учительська доля – перерви й уроки,

Що так непомітно складаються в роки…

Читаємо ці чудові віршовані рядки і здається, що вони написані для Світлани Іванівни Зюман, класного керівника 10-го класу ЗОШ №31 м. Кременчука.

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

Учитель… У житті кожної людини він, як рожевий вогник, що світить у далеке майбутнє. Так і Світлана Іванівна для своїх вихованців стала справжньою другою мамою. Це вона п’ять років тому зустріла наших розгублених п’ятикласників і впевнено повела їх східцями до Країни знань. Це вона щодня вчить наших дітей думати, мріяти, товаришувати і бути милосердними. Це вона ніколи не залишалася байдужою навіть до дріб’язкових конфліктів, які повсякчас виникали між непосидючими хлопчаками і дівчатами. Це вона при нагоді мандрувала живописними куточками рідного краю разом із нашими дітьми.

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

А ще Світлана Іванівна – прекрасний учитель української мови й літератури. На своїх уроках вона цікаво розповідає про видатних українських письменників та їхні твори, вчить грамотно та зв’язно висловлювати свої думки. Нам відомо, чого варта якісна підготовка до уроку, як довго вечорами перевіряє Світлана Іванівна зошити, щоб наступного дня порадувати своїх учнів їх досягненнями і звернути увагу на те, що треба ще опанувати.

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

Завжди доброзичлива і делікатна, наш класний керівник – справжній педагог, володар думок і почуттів учнів, на неї спрямовані дитячі погляди – з надією, тривогою, проханням. Вона допомагає кожному відчути себе талановитим, потрібним, цікавим, обрати правильний шлях у житті, відрізняти справжнє від штучного, добре від злого. Світлана Іванівна цікавиться життям кожної дитини у класі, у курсі всіх подій. Знає, хто з ким і чому посварився і що зробити для примирення. Її секрет у тому, що вона з повагою ставиться до своїх учнів.

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

Ми, батьки, бачимо, що Світлана Іванівна щиро цінить наших дітей, розвиває їх духовний світ, допомагає підготувати до дорослого життя. Різні заходи: екскурсії, флешмоби, часи спілкування, конкурси, змагання – залишають у серцях дітей приємні враження про школу.

Світлана Іванівна Зюман Світлана Іванівна Зюман

Великий педагог Сухомлинський писав: «Для того, щоб віддати краплину світла, треба ввібрати в себе море». А Світлана Іванівна віддає всю себе роботі. Директор школи Юрій Петрович Борисов говорить, що це справжня вчителька, яка любить свою роботу, дітей! Усе з любов’ю, усе з душею, до чого тільки доторкаються руки цієї жінки!

Світлана Іванівна ЗюманМає Світлана Іванівна грамоти за свою невтомну працю, та гадаємо, що найбільша шана – це вдячність вихованців і батьків. Хочеться побажати цій, сповненій енергії та завзяття жінці щастя, терпіння,  слухняних учнів.

Не старійте, вчителько, ніколи,

Молодість вам завжди до лиця.

Хай веде щоранку до школи –

Яворина стежка без кінця.

Батьківський колектив

учнів 10 класу ЗОШ №31

м. Кременчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто