Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний-першокласний» – учасник №22

Учасник №22: Коваль Ірина Петрівна
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

Коваль Ірина Петрівна

Коваль Ірина Петрівна – наш найкращий у світі класний керівник. Вона працює майже півтора десятиліття в Кременчуцькій загальноосвітній школі
І-ІІІ ступенів № 8 що на Полтавщині, учителем математики. Із року в рік продовжує себе в своїх учнях, її думки та почуття щедро віддані своїм учням. Саме такий образ улюбленого вчителя та класного керівника, доброго і водночас вимогливого, ми будемо пам’ятати все своє життя.

Коваль Ірина Петрівна Коваль Ірина Петрівна

Коваль Ірина Петрівна Коваль Ірина Петрівна

З нею ми подружилися відразу, коли першого вересня минулого року ця гарна, красиво вбрана жінка посміхнулася нам привітною і щирою посмішкою.
З того часу ми поряд понад рік, кожного дня відчуваючи її увагу й турботу, ласку й вимогливість. Ми її так любимо! Це прекрасна вчителька і турботлива мама, а інколи ми навіть із виразу її очей відразу можемо зрозуміти чи рада вона нашим вчинкам, а чи засуджує чиюсь необачність, невихованість, лінькуватість. Коли наша Ірина Петрівна радіє, то щасливі й ми, а коли сумна – ми намагаємося зробити щось добре, щоб заслужити схвалення в її слові чи в погляді.
Уміє Ірина Петрівна придумати й організувати разом із нами та нашими батьками цікаві справи. Запам’яталось нам спільне відвідування театру юного глядача: «Котигорошко», відвідування нашого чудового парку над Дніпром, виставки дитячої творчості, де ми бачили роботи нашої однокласниці.
Для мам ми проводили свято-вогник, де представили справжні галереї портретів наших нень із сюрпризами, вітаннями, концертом і веселими розвагами.
Особливо любимо класні конкурси, змагання, виставки, які влаштовуємо регулярно. Це так чудово, коли готуємось до інсценізацій власних концертів, виставок краси, створених нашими руками!

Коваль Ірина Петрівна Коваль Ірина Петрівна

Коваль Ірина Петрівна Коваль Ірина Петрівна

Коваль Ірина Петрівна
І все в класі робиться завдяки енергії, фантазії, таланту, любові нашої дорогої вчительки до нас.
Ірина Петрівна претендує на високу номінацію «Мій класний – першокласний», адже їй притаманні всі якості, що повинні бути у найкращого класного керівника.

Учениці 6-Б класу:
Захарова Анна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто