Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний-першокласний» – учасник №23

Учасник №23 Казирід Аліна Миколаївна
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8
Вчитель історії, класний керівник 7-Б класу

image_01

Ви погодитесь з нами, що насвітліші та найтепліші моменти класного життя пов’язані з класним керівником. Якщо він «класний», тобто турботливий, творчий, має щиру душу, то кожен день у школі сонячний , цікавий. Сонячна і добра вся школа, куди нам хочеться кожного ранку йти.
У нашого 7-Б класу класний керівник по-справжньому дорога людина. Ми з першого погляду та слів при зустрічі у п’ятому класі, зрозуміли, що наш класний керівник живе школою, віддаючи чатинку своєї душі дітям.
Наша Аліна Миколаївна дуже молода, але надзвичайно талановита, активна, запалює нас новими ідеями, які ми разом втілюємо в життя.
Живемо ми, як одна велика родина, а вона, наша класна мама, веде за собою, згуртовує, організовує наш колектив. Зустріне посмішкою, дасть мудру пораду, заспокоє добрим словом, підбадьорить в тяжку хвилину. Аліна Миколаївна радіє нашим перемогам, співчуває невдачам. За це ми її дуже любимо. Ми вважаємо, що немає ні в місті, ні у світі такого класного керівника. Уроки історії нашого класного керівника—це уроки життя. Аліна Миколаївна вікриває таємниці людства, знайомить з відомими людьми та світовими надбаннями культури.
Її уроки змістовні, позакласні заходи цікаві, шкільні свята незабутні. А як багато ми з нею подорожуємо, відвідуючи історичні місця нашої Батьківщини. Уявляєте: ми навіть канікули та дозвілля часто проводимо разом. Це й відвідування Парку Миру, катання на ковзанах та роликах, відвідування автомістечка, відпочинок-релаксація на природі та багато іншого.
Тому ми, школярі, з нетерпінням чекаємо коли пролунає дзвінок і класний керівник розпочне наш улюблений урок чи якусь цікаву справу в класі .
А ми, батьки семикласників, розуміємо, що наші любі діти в надійних руках, що такий класний керівник прищепить їм почуччя толерантності, любові до батьківщини, навчить як жити в цьому непростому, але цікавому світі.
Складно в це повірити? Тоді перегляньте лише наші фото. Ви переконаєтеся, що наше життя справді насиче й цікаве, а класний керівник—найкращий педагог в світі!

Учні та батьки 7-Б класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто