Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний-першокласний» – учасник №24

Учасник №24: Непийпа Олеся Дмитрівна
ЗОШ № 8
класний керівник 10-А

Непийпа Олеся Дмитрівна

Непийпа Олеся Дмитрівна є класним керівником 10-А (філологічного) классу ЗОШ № 8. Працює з даним колективом з п’ятого класу.
Олеся Дмитрівна добре володіє основами сучасних психолого-педагогічних концепцій виховання, використовує їх у практичній діяльності. Знання психолого-педагогічних основ виховання, вікових особливостей учнів дозволяє їй будувати свою роботу грамотно й цілеспрямовано. Клас організований, зібраний.
Непийпа О. Д. вільно орієнтується у методичній літературі з проблем виховання, у нормативних документах. Використовує в своїй роботі Конвенцію про права дитини, Статут школи і т.д.

Непийпа Олеся Дмитрівна

Протягом ряду років Олеся Дмитрівна веде спостереження за рівнем вихованості учнів, здійснює індивідуальну роботу з кожним вихованцем, проводить співбесіди, діагностику виховання. При цьому у своїй роботі вона використовує можливості психологічної служби школи.
Педагогічне керівництво класним колективом вона здійснює, спираючись на учнівське самоврядування. Домоглася від учнів самостійності, ініціативності в організації життя класу. В актив класу входять хлопчики й дівчатка. Доручення дає завжди продумано. Особливо добре їй вдається організовувати колективні творчі справи. На всіх проведених позакласних заходах учні беруть активну участь: роблять цікаві та змістовні презентації, випускають газети, розігрують сценки, беруть участь у спортивних змаганнях за честь школи.

Непийпа Олеся Дмитрівна

Головне досягнення виховної роботи вчителя роботи Непийпи О.Д. – це вміння чітко планувати роботу і бачити перспективу.
Олеся Дмитрівна націлює учнів на те, що головна праця для них – навчання.
Учні класу виявляють інтерес до навчання, відвідують різні предметні факультативи та курси. У них висока культура учбової праці. Олеся Дмитрівна вміє будувати свою роботу в тісному контакті з учителями – предметниками, батьками учнів. Добре знає побутові умови кожної дитини, доходить до кожної сім’ї. Вміло залучає батьків до організації виховної роботи з дітьми: спільні збори, походи, вечори, екскурсії (в м. Кременчук, Полтаву, Київ і так далі). Причому батьки виступають не в ролі гостей, а активних учасників.
Олеся Дмитрівна користується авторитетом серед колег, батьків та учнів. Любить і добре знає виховну роботу, сумлінно ставиться до своїх обов’язків.”

Батьки учнів 10-А класу
Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів № 8
Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь