Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний-першокласний» – учасник №24

Учасник №24: Непийпа Олеся Дмитрівна
ЗОШ № 8
класний керівник 10-А

Непийпа Олеся Дмитрівна

Непийпа Олеся Дмитрівна є класним керівником 10-А (філологічного) классу ЗОШ № 8. Працює з даним колективом з п’ятого класу.
Олеся Дмитрівна добре володіє основами сучасних психолого-педагогічних концепцій виховання, використовує їх у практичній діяльності. Знання психолого-педагогічних основ виховання, вікових особливостей учнів дозволяє їй будувати свою роботу грамотно й цілеспрямовано. Клас організований, зібраний.
Непийпа О. Д. вільно орієнтується у методичній літературі з проблем виховання, у нормативних документах. Використовує в своїй роботі Конвенцію про права дитини, Статут школи і т.д.

Непийпа Олеся Дмитрівна

Протягом ряду років Олеся Дмитрівна веде спостереження за рівнем вихованості учнів, здійснює індивідуальну роботу з кожним вихованцем, проводить співбесіди, діагностику виховання. При цьому у своїй роботі вона використовує можливості психологічної служби школи.
Педагогічне керівництво класним колективом вона здійснює, спираючись на учнівське самоврядування. Домоглася від учнів самостійності, ініціативності в організації життя класу. В актив класу входять хлопчики й дівчатка. Доручення дає завжди продумано. Особливо добре їй вдається організовувати колективні творчі справи. На всіх проведених позакласних заходах учні беруть активну участь: роблять цікаві та змістовні презентації, випускають газети, розігрують сценки, беруть участь у спортивних змаганнях за честь школи.

Непийпа Олеся Дмитрівна

Головне досягнення виховної роботи вчителя роботи Непийпи О.Д. – це вміння чітко планувати роботу і бачити перспективу.
Олеся Дмитрівна націлює учнів на те, що головна праця для них – навчання.
Учні класу виявляють інтерес до навчання, відвідують різні предметні факультативи та курси. У них висока культура учбової праці. Олеся Дмитрівна вміє будувати свою роботу в тісному контакті з учителями – предметниками, батьками учнів. Добре знає побутові умови кожної дитини, доходить до кожної сім’ї. Вміло залучає батьків до організації виховної роботи з дітьми: спільні збори, походи, вечори, екскурсії (в м. Кременчук, Полтаву, Київ і так далі). Причому батьки виступають не в ролі гостей, а активних учасників.
Олеся Дмитрівна користується авторитетом серед колег, батьків та учнів. Любить і добре знає виховну роботу, сумлінно ставиться до своїх обов’язків.”

Батьки учнів 10-А класу
Кременчуцька загальноосвітня
школа І-ІІІ ступенів № 8
Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто