Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний – першокласний!» — учасник №6

Учасник № 3: Лашина Ольга Миколаївна.

Учитель музики, української мови та літератури, класний керівник 8-А класу – Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Лашина Ольга Миколаївна

Учитель – це не той, хто викладає
знання, а той,  хто вкладає душу.

 Наша Ольга Миколаївна справді з тих вчителів, яка вкладає всю себе в дітей. Яскравим прикладом є всі її досягнення «Вчитель року»:
2001 рік – 1 місце в міському етапі. 2005 рік – 3 місце. 2009 – 1 місце, лауреат обласного етапу. З 2010 року – класний керівник нашого  дружнього класу. Вона втілює усі наші творчі ідеї у життя. Підтвердженням цьому є участь нашого класу у багатьох шкільних та позашкільних заходах.

 1.	Лашина Ольга Миколаївна 1.	Лашина Ольга Миколаївна

1.	Лашина Ольга Миколаївна 1.	Лашина Ольга Миколаївна

1.	Лашина Ольга Миколаївна

Ольга Миколаївна відрізняється серед багатьох вчителів своєю добротою, вмінням гарно подати будь-який навчальний предмет та своєю рисою характеру залагоджувати конфлікти, завдяки цьому у нашому класі панує дружня атмосфера.

1.	Лашина Ольга Миколаївна 1.	Лашина Ольга Миколаївна

   1.	Лашина Ольга Миколаївна

1.	Лашина Ольга Миколаївна 1.	Лашина Ольга Миколаївна

Вона є організатором наших подорожей у різні цікаві місця України. Її вміння домовлятися з людьми допомагає нам у багатьох життєвих ситуаціях.

Саме тому, ми вважаємо Ольгу Миколаївну найкращим вчителем та класним керівником з усіх, кого ми коли-небудь бачили. Переконані вона заслуговує на перемогу.

 

Учнівський та батьківський колектив 8-А класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто