Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний – першокласний!» — учасник №16

Учасник № 16: Португальська Олена Вікторівна

Учитель правознавства та історії, класний керівник 8-Б класу — Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Португальська Олена Вікторівна

Професія вчитель була і залишається найпочеснішою, але в той же час однією з найважчих.

Вважаємо, що вчитель – це не професія, а спосіб життя, який веде людина з цим ім’ям. Адже вчитель живе тим, що кожен день він іде до школи, щоб дати нам свої знання, щоб вчити нас.

До сьогоднішнього дня ми вдячні своїм батькам ,  що вони привели нас саме в цю школу, зараз вона вже стала для нас другою домівкою. Тут у нас з’явилася прекрасна, розуміюча, турботлива класна керівниця. Вона живе тим , що кожен день іде до школи для того, щоб навчити, допомогти знайти себе в цьому складному світі, кожній дитині приділяє увагу, допомагає зрозуміти свої права і об’явки, бо вона викладає у нашій школі історію і правознавство.

Олена Вікторівна любить і чудово знає свій предмет і, що найголовніше , всі свої знання передає нам.

Вона добра і строга і в будь-якій ситуації намагається знайти компроміс. Олена Вікторівна і дуже світла людина . Коли приходиш до неї на урок , то сам заряджаєшся позитивними емоціями , хочеться всім посміхатися. Вона дуже рідко «виходить із себе» , з кожної важкої ситуації вона намагається вийти з посмішкою і тільки гарним настроєм . Вона допомагає знайти нам щось своє у житті , знайти той шлях , який допоможе нам розкрити свої найкращі якості. Олена Вікторівна дарує нам те , що може дати не кожен вчитель: тепло своєї душі , радість від зустрічей , доброту , променисту і світлу посмішку. Впевнені,  що всі учні, які  коли-небудь навчалися у неї, люблять,  пам’ятають і поважають цю чудову і щиру  людину. І ми можемо тільки дякувати долі , що на нашому  життєвому шляху зустрівся саме такий УЧИТЕЛЬ .

Вона дуже добрий і справедливий учитель, але іноді може проявити строгість.

У неї є почуття гумору, і іноді вона може пожартувати, посміятися разом з нами, але не забуваючи про те, що вона наш педагог. На уроці до неї завжди можна звернутися за допомогою і вона завжди підкаже, як правильно зробити. Вона завжди допоможе кожному учневі у важку хвилину , підтримає його , дасть пораду . Звичайно ж , буває і таке , що вона нас сварить , значить , є за що. Коли настають канікули , ми дуже сумуємо за своєю улюбленою  вчителькою.

Португальська Олена Вікторівна

Спасибі вам за підтримку у важку хвилину , за турботу , за добрі слова.

Ми пишаємося, що у нас такий чудовий класний керівник.

Хочеться сказати: «Велике спасибі за те, що ви є!

Дуже любимо нашу Олену Вікторівну!

Португальська Олена Вікторівна

Португальська Олена Вікторівна

Португальська Олена Вікторівна

З повагою  учнівський  батьківський колектив 8-Б класу ЗОШ № 1

Залишити відповідь