Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний – першокласний!» — учасник №16

Учасник № 16: Португальська Олена Вікторівна

Учитель правознавства та історії, класний керівник 8-Б класу — Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Португальська Олена Вікторівна

Професія вчитель була і залишається найпочеснішою, але в той же час однією з найважчих.

Вважаємо, що вчитель – це не професія, а спосіб життя, який веде людина з цим ім’ям. Адже вчитель живе тим, що кожен день він іде до школи, щоб дати нам свої знання, щоб вчити нас.

До сьогоднішнього дня ми вдячні своїм батькам ,  що вони привели нас саме в цю школу, зараз вона вже стала для нас другою домівкою. Тут у нас з’явилася прекрасна, розуміюча, турботлива класна керівниця. Вона живе тим , що кожен день іде до школи для того, щоб навчити, допомогти знайти себе в цьому складному світі, кожній дитині приділяє увагу, допомагає зрозуміти свої права і об’явки, бо вона викладає у нашій школі історію і правознавство.

Олена Вікторівна любить і чудово знає свій предмет і, що найголовніше , всі свої знання передає нам.

Вона добра і строга і в будь-якій ситуації намагається знайти компроміс. Олена Вікторівна і дуже світла людина . Коли приходиш до неї на урок , то сам заряджаєшся позитивними емоціями , хочеться всім посміхатися. Вона дуже рідко «виходить із себе» , з кожної важкої ситуації вона намагається вийти з посмішкою і тільки гарним настроєм . Вона допомагає знайти нам щось своє у житті , знайти той шлях , який допоможе нам розкрити свої найкращі якості. Олена Вікторівна дарує нам те , що може дати не кожен вчитель: тепло своєї душі , радість від зустрічей , доброту , променисту і світлу посмішку. Впевнені,  що всі учні, які  коли-небудь навчалися у неї, люблять,  пам’ятають і поважають цю чудову і щиру  людину. І ми можемо тільки дякувати долі , що на нашому  життєвому шляху зустрівся саме такий УЧИТЕЛЬ .

Вона дуже добрий і справедливий учитель, але іноді може проявити строгість.

У неї є почуття гумору, і іноді вона може пожартувати, посміятися разом з нами, але не забуваючи про те, що вона наш педагог. На уроці до неї завжди можна звернутися за допомогою і вона завжди підкаже, як правильно зробити. Вона завжди допоможе кожному учневі у важку хвилину , підтримає його , дасть пораду . Звичайно ж , буває і таке , що вона нас сварить , значить , є за що. Коли настають канікули , ми дуже сумуємо за своєю улюбленою  вчителькою.

Португальська Олена Вікторівна

Спасибі вам за підтримку у важку хвилину , за турботу , за добрі слова.

Ми пишаємося, що у нас такий чудовий класний керівник.

Хочеться сказати: «Велике спасибі за те, що ви є!

Дуже любимо нашу Олену Вікторівну!

Португальська Олена Вікторівна

Португальська Олена Вікторівна

Португальська Олена Вікторівна

З повагою  учнівський  батьківський колектив 8-Б класу ЗОШ № 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто