Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій класний – першокласний!» — учасник №17

Учасник № 17: Побіжко Юлія Іванівна

Вчитель історії, класний керівник 11 класу — Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Побіжко Юлія Іванівна

Професія вчителя, на нашу думку, є однією з найбільш відповідальних. Для когось, можливо, вона й звичайна, але тільки не для Юлії Іванівни. Бо вона людина, ні до чого в житті не байдужа, і нас такими бути навчає. Окрім того, що ми всі любимо її предмет – історію, вона ще й Вихователь з високої літери. Нам просто пощастило з класним керівником! Юлія Іванівна повністю віддана своїй справі. Без її участі не обходиться жоден захід у школі. Мі дуже часто буваємо з нашим класним керівником на різних заходах у місті у вихідні дні. Це вже традиція. Мі жартома називаємо це “клубом вихідного дня”. Багато хто з нас вступив у лави козацтва, і це завдяки Юлії Іванівні. Часто спілкуємось з ветеранами в мікрорайоні, допомагаємо їм. Юлія Іванівна завідує в нашій школі Кімнатою Бойової Слави. Вона привчає нас просто поважати літніх людей, цікавитись їхнім життям, минулими досягненнями. Адже це все наша історія.

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

А скільки міст України ми вже побачили під час екскурсій! Були навіть за кордоном: у Польщі, Німеччині, Нідерландах. Юлія Іванівна нас постійно дивує,все життя будемо її згадувати. Вона  в нас дійсно “першокласна”! Така весела,енергійна. А яке у неї почуття гумору! Просто неймовірне. З нею  завжди цікаво, надійно, спокійно, легко навіть дихається.

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

Вона у нас ще й психолог. Тепер ми розуміємо, що хороший вчитель повинен бути психологом. Особливо хочеться зупинитись на людських якостях нашого класного керівника. Юлія Іванівна – прекрасна людина, відповідальний і мудрий педагог, розуміючий і чуйний класний керівник. Вона завжди з нами щира й відверта. Людина, яких не так багато зустрічаєш у житті. Вона завжди допомагає нам у скрутну хвилину, підтримує, розуміє. Вона розумна й справедлива. За роки навчання Юлія Іванівна стала для нас не лише взірцем у всьому, а й другою мамою. Вона нас багато чому навчила, адже ставилась до нас, як до рідних дітей. Ми всі любимо її, і батьки наші дуже її поважають. У нас в класі ніколи не виникало конфліктів, бо наш класний керівник якось непомітно здружила нас, навчила поважати один одного, “бути людьми”. Це головне для неї.

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

Побіжко Юлія Іванівна Побіжко Юлія Іванівна

Вже сьомий рік ми поруч з Юлією Іванівною. Як у неї тільки сил і терпіння на всіх нас вистачає?! Є в неї багато нагород, але , мабуть, найголовніша з них – наші вдячні серця, які завжди будуть пам`ятати   нашого наставника, з яким пройдено справжню школу життя…

Цитати вихованців (з випускних альбомів)

“Вы лучший учитель, друг, на которого можно положиться” – Володя Довженко;

“Вы  самая лучшая ” – Женя Піскун;

“Ваше чувство юмора всегда поднимало настроение и помогало в трудную минуту”  – Женя Грибіник;

“Мы Вас любим. Оставайтесь всегда такой, какая Вы есть!!!” – Сергій Шептун;

“Вы очень хороший педагог и человек” – Валерій Чопенко;

“Жаль, что среди учителей не проводят конкурсы красоты. Вы бы заняли 1 место” – Каріна Буграк;

“Вы были для нас второй мамой и будете ею всегда. Я благодарю Вас за    терпение, понимание и доброту!!!” – Аліса Городова;

“Спасибо Вам за эти 5 лет. Было много интересного, приятного и не очень. Но всегда Вы были рядом. Вы очень хороший классный руководитель!” – Ксенія Скрипкова;

“В моем сердце навсегда останутся самые теплые и светлые воспоминание о Вас” – Алена Булка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто