Конкурс «Мій учитель» – номінація «Мій класний – першокласний!» – учасник №3

Учасник № 3: Залюбовська Олена Іванівна.

Кременчуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Класний керівник 7 – Б класу, учитель фізики і математики. Номінація «Мій класний – першокласний!»

Залюбовська Олена Іванівна

Наш класний – першокласний!

Скільки зірок у небі, риби в воді – стільки й вчителів на всій землі. Але ми хотіли б написати про одного та, на нашу думку, найкращого – про Залюбовську Олену Іванівну.

Вона пройшла довгий шлях в своїй праці. Як і будь – якому вчителеві, Олені Іванівні було важко, але потім вона навчилася долати труднощі. Під її опікою випустилося вже декілька класів. Багато учнів досягли успіху у житті. Деякі з них, бажаючи донести до дітей добро, радість та важливі закони цього життя, почали викладати в школі.

Можливо ви запитаєте нас, чому саме вона, бо існує ще багато таких вчителів? І ми обов’язково дамо відповідь на це питання. Ця людина встигає приділяти кожному з нас багато уваги. Олена Іванівна надзвичайно сильно любить дітей, а тому ми їй як сини та дочки! Звичайно, буває вона і сувора, але справедлива. Ми часто разом сміємося та радіємо, а коли нам сумно, вона завжди підтримає та допоможе. Олена Іванівна – оптиміст, і вчить нас дивитися на світ з оптимізмом. Вона каже, що кожен день потрібно зустрічати з усмішкою, як подарунок життя.

З Оленою Іванівною ми приймаємо участь у багатьох конкурсах, їздимо на екскурсії, пізнаємо нове навколо себе. Вона вчить нас бути добрими до людей, справедливими, вчить поважати думки людей, бути стійкими до ударів життя. Її життєве гасло: «Все що робиться, все на краще!». В минулому році Олена Іванівна приймала участь у конкурсі «Учитель року» і зайняла друге місце в нашому місті. Ми дуже пишаємося своїм класним керівником!

Ми дуже раді, що саме Олена Іванівна – наш найкращій класний керівник, що вона буде вести нас за руку до кінця школи

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто