Конкурс «Мій учитель» – номінація «Мій класний – першокласний!» – учасник №3

Учасник № 3: Залюбовська Олена Іванівна.

Кременчуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Класний керівник 7 – Б класу, учитель фізики і математики. Номінація «Мій класний – першокласний!»

ARVE Error: Wrapper ID could not be build, please report this bug.

Залюбовська Олена Іванівна

Наш класний – першокласний!

Скільки зірок у небі, риби в воді – стільки й вчителів на всій землі. Але ми хотіли б написати про одного та, на нашу думку, найкращого – про Залюбовську Олену Іванівну.

Вона пройшла довгий шлях в своїй праці. Як і будь – якому вчителеві, Олені Іванівні було важко, але потім вона навчилася долати труднощі. Під її опікою випустилося вже декілька класів. Багато учнів досягли успіху у житті. Деякі з них, бажаючи донести до дітей добро, радість та важливі закони цього життя, почали викладати в школі.

Можливо ви запитаєте нас, чому саме вона, бо існує ще багато таких вчителів? І ми обов’язково дамо відповідь на це питання. Ця людина встигає приділяти кожному з нас багато уваги. Олена Іванівна надзвичайно сильно любить дітей, а тому ми їй як сини та дочки! Звичайно, буває вона і сувора, але справедлива. Ми часто разом сміємося та радіємо, а коли нам сумно, вона завжди підтримає та допоможе. Олена Іванівна – оптиміст, і вчить нас дивитися на світ з оптимізмом. Вона каже, що кожен день потрібно зустрічати з усмішкою, як подарунок життя.

З Оленою Іванівною ми приймаємо участь у багатьох конкурсах, їздимо на екскурсії, пізнаємо нове навколо себе. Вона вчить нас бути добрими до людей, справедливими, вчить поважати думки людей, бути стійкими до ударів життя. Її життєве гасло: «Все що робиться, все на краще!». В минулому році Олена Іванівна приймала участь у конкурсі «Учитель року» і зайняла друге місце в нашому місті. Ми дуже пишаємося своїм класним керівником!

Ми дуже раді, що саме Олена Іванівна – наш найкращій класний керівник, що вона буде вести нас за руку до кінця школи

 

Залишити відповідь