Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший учитель» — учасник №13

Учасник № 13: Маслій Віра Іванівна

Учитель початкових класів — Кременчуцької гімназії № 5 ім. Т.Г. Шевченка.

Маслій Віра Іванівна

Школа – це маленьке життя, яке свого часу проживає кожен з нас. Вона дає величезний багаж знань, який ми беремо у доросле життя. Саме від того, як зустріне в школі дитину перший учитель, багато в чому залежить, як діти долатимуть життєві перешкоди, як будуть розуміти одне одного, вибачати, підтримувати друзів у важку хвилину, допомагати тим, хто цього потребує.

Маслій Віра Іванівна

Саме про такого Вчителя з великої літери хочемо ми розповісти, батьки 4-В класу Кременчуцької гімназії № 5 ім. Т.Г. Шевченка. Це – Маслій Віра Іванівна. Іноді здається, що і веселіше, і запальніше її немає в світі. Своєю енергією, креативом заряджає вона і нас, і наших дітей. Віра Іванівна вчила ще маленьких нетям писати цифрам вусики, щоб розділити число на частини, сама складала душевні вірші і дарувала їх дітям на свята. Вона знає напам’ять усі твори, які пишуть діти, щиро переживає всі їхні невдачі і радіє за їхні перемоги. Як птах розправляє крила над пташенятами, так і Віра Іванівна обіймає своїх учнів зранку і кожному знайде добре словечко. І ніхто не спить на уроках, за дверима класу чути дружній сміх, тому що наші діти вчаться не в нудній і дотошній, а в жартівливій та ігровій обстановці. Скільки нетрадиційних цікавинок використовує вона під час навчання! Це і заохочуючі смайлики, і розмальовки-завдання, і всілякі ребуси та шаради – все навчання відбувається через гру та зацікавлення! Хіба це не диво, зустріти такого Вчителя для своєї дитини? Коли діти, повертаючись додому, розповідають, які цікаві пісні їм вмикають на перервах чи під час фізкультхвилинки, то нам самим хочеться взяти участь у тих дійствах. Є серед нас сім’ї, які вже другу дитину привели навчатися саме до Віри Іванівни, а також самі бувші учні привели в наш клас навчатися своїх дітей. Все це – знак якості навчання.

Маслій Віра Іванівна

На батьківських зборах у нас завжди аншлаг. І все тому, що батьків, як буває зазвичай,  не сварять і повчають, а з любов’ю і повагою до кожного розкажуть саме про його дитину, терпляче пояснять таку непросту шкільну програму, і не тільки її, а ще  поділяться життєвою порадою, як краще допомогти дитині з домашніми завданнями, недбайливих батьків закличуть тепліше одягнути дитину, старанним – від душі подякують за щоденну працю. І всім нам здається, що життя вдалося, коли такий Учитель, дійсно, хвилюється за наших маленьких учнів. Кожна дитина для нашої Віри Іванівни особистість, яку вона дбайливо розвиває.

Маслій Віра Іванівна

У талановитого вчителя і діти талановиті! Коли приходять свята в наш клас, це свято для душі. Віра Іванівна і співає, і танцює разом з учнями, а які дитячі п’єси вона пише і розучує з дітьми! Кожному знайдеться, де себе проявити. Ми, батьки, дивимося на своїх дітей, роззявивши рота, дивуючись, як красиво, артистично і з гумором виступають наші маленькі артисти. І в кожному слові, в кожному русі дітей відчувається особистий приклад Віри Іванівни.

Бути справжнім учителем зможе тільки справжня людина. А для вчителя початкових класів, першого вчителя у житті, так нам здається, це найголовніша умова.  Тому з повагою звертаємось до вас і закликаємо відзначити нашу першу вчительку, Маслій Віру Іванівну, за її невгамовне серце, за веселу творчу вдачу, за щиру любов до дітей, бо саме така педмайстерність є взірцем для наслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто