Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший учитель» – учасник №18

Учасник №18: Косенко Наталя Анатолівна
Загальноосвітня школа №22
Вчитель початкових класів

Косенко Наталя Анатолівна

Нам усім дуже поталанило в житті, бо ми зустріли в тенетах ЗОШ № 22 м. Кременчука нашу класну першокласну вчительку – Косенко Наталю Анатолівну.
Завітайте до нас в гості – до 2-В класу, де Вас зустріне тендітна, інтелігентна, завжди привітна жінка. Це – наша «Натусік, Наталочка, Наталі» (як ми її між собою люблячи таємно називаємо). І з першого погляду Вам стане легко на душі від її добрих очей, мелодійного тембру голосу і Вам знову захочеться зустрітися з цим ВЧИТЕЛЕМ з великої літери, ще й при цьому пожалкувати, що Ви вже давно не школярі…, що не можливо повернути час назад. Бо тоді б Ви з дитячим ентузіазмом, жагою пізнання, цікавістю, мандрували до школи. І це не високі слова, це повірте дійсно ТАК. Не вірите. Перевірте . А як же може бути інакше – діти залюбки йдуть до школи, бо кожен урок Наталії Анатолівни цікавий, змістовний, а головне навчальний – всі наші 34 дитинки вміють читати, писати, рахувати, мислити і розмірковувати. А як цікаво з ними спілкуватися. Вони так щиро та мило копіюють нашу Наталю Анатолівну, що аж сльози радості пробиваються на наші обличчя – обличчя батьків , які якщо чесно зізнатися боялися навіть більше своїх діточок, коли всі йшли до першого класу. Що нас чекає? Як все буде? Караул…!

Косенко Наталя Анатолівна Косенко Наталя Анатолівна

А вийшло все чудово – зустрілася Наша Людина, яка за перший рік навчання навчила і батьків і дітей перш за все вірити в свої сили, з оптимізмом дивитися в майбутнє, а головне ми їй ПОВІРИЛИ… Що вона дійсно любить наших дітей, піклується про них, радіє і сумує разом з ними, веселиться і бешкетує на розвагах, намагається зробити кожен навчальний день плідним і захоплюючим.

Косенко Наталя Анатолівна Косенко Наталя Анатолівна

За перший рік навчання Наталя Анатолівна організувала та провела багато дитячих свят, сценарії до яких, самостійно і віршованій формі створила, це і День Імениника, Новорічна казка, Подарунки мамусям, Свято Букварика, День індіанця, всього і перерахувати… Наталя Анатолівна пише дитячі вірші, оповідання та казки, деякі з яких друкуються у літературних видання м. Кременчука. Одним словом талановита людина – талановита у всьому.
Наша Наталя Анатолівна заслуговує за ці добрі слова, бо продовжуючи вчительську династію і знаючи, що з дитинства стане вчителем, просто вживлює в наших діточок любов до людей, віру в свої мрії.

Косенко Наталя Анатолівна Косенко Наталя Анатолівна

Зупинка людини… У кожного вона своя… Головне вчасно зупинитися і сумлінно робити свою справу на благо інших, творити добро не чекаючи подяки. Так виходить і у Наталії Анатолівни вже цілих 25 років чесно нести знання дітям. В цьому році у неї круглий ювілей і тому мі її щиро вітаємо від імені всіх, кого навчила любити життя, радіти кожному дню, з гідністю переносити всі негаразди.

Косенко Наталя Анатолівна Косенко Наталя Анатолівна

Бажаємо перемоги нашій Наталії Косенко, вона дійсно гідна цього. Хай завжди буде здорова, хай її руки втомлюються тільки від квітів, хай доля береже її, а сонячний зайчик завжди цілує руки від імені всіх кого плекає, любить і навчає.
Голова батьківського комітету 2-В класу Грінченко О.Д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто