Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший учитель» — учасник №4

Учасник № 4: Іващенко Ірина Євгеніївна.

Кременчуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Вчитель початкових класів. Номінація «Мій перший учитель!»

ARVE Error: Wrapper ID could not be build, please report this bug.

Іващенко Ірина Євгеніївна

 Наша перша вчителька.

Наша перша зустріч з Іриною Євгеніївною відбулася ще в дитячому садочку на підготовчих заняттях. У наш клас увійшла молода жінка з добрим поглядом і милою посмішкою. Вона нам дуже сподобалася, і ми з великим бажанням і гарним настроєм прийшли перший раз у перший клас. Ірина  Євгеніївна робила кожен урок цікавим і захоплюючим. Кожен день ми пізнавали щось нове й корисне для себе. Ірина Євгеніївна навчила нас читати, писати, малювати. А найважливіше те, що вона сформувала в нас уміння жити в колективі і для колективу, згуртувала й здружила не тільки дітей, але й батьків, хоча ми всі такі різні. На початку і вкінці навчального року ми разом із батьками і Іриною Євгеніївною відпочивали на природі. Кожен із нас чекав цього моменту, тому що відпочинок поза стінами школи завжди був веселим, легким, залишав незабутні враження. Ірина Євгеніївна була і вимогливою, і люблячою водночас. На перервах і після уроків вона переймалася життям учнів: нашими турботами, печалями, проблемами. Намагалася всім допомогти і кожного зрозуміти.

Так непомітно пролетіли чотири роки навчання в школі. Зараз ми в сьомому класі, із класним керівником нам також пощастило.

Але для Ірини Євгеніївни, нашої першої вчительки, назавжди залишиться місце у наших серцях.

Ми вважаємо Ірину Євгеніївну найкращим першим вчителем тому, що вона зрозуміла наші бажання, наші страхи, вона стала для нас справжнім прикладом добра і розуміння. Кращої за неї немає!

Залишити відповідь