Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший учитель» — учасник №4

Учасник № 4: Іващенко Ірина Євгеніївна.

Кременчуцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Вчитель початкових класів. Номінація «Мій перший учитель!»

Іващенко Ірина Євгеніївна

 Наша перша вчителька.

Наша перша зустріч з Іриною Євгеніївною відбулася ще в дитячому садочку на підготовчих заняттях. У наш клас увійшла молода жінка з добрим поглядом і милою посмішкою. Вона нам дуже сподобалася, і ми з великим бажанням і гарним настроєм прийшли перший раз у перший клас. Ірина  Євгеніївна робила кожен урок цікавим і захоплюючим. Кожен день ми пізнавали щось нове й корисне для себе. Ірина Євгеніївна навчила нас читати, писати, малювати. А найважливіше те, що вона сформувала в нас уміння жити в колективі і для колективу, згуртувала й здружила не тільки дітей, але й батьків, хоча ми всі такі різні. На початку і вкінці навчального року ми разом із батьками і Іриною Євгеніївною відпочивали на природі. Кожен із нас чекав цього моменту, тому що відпочинок поза стінами школи завжди був веселим, легким, залишав незабутні враження. Ірина Євгеніївна була і вимогливою, і люблячою водночас. На перервах і після уроків вона переймалася життям учнів: нашими турботами, печалями, проблемами. Намагалася всім допомогти і кожного зрозуміти.

Так непомітно пролетіли чотири роки навчання в школі. Зараз ми в сьомому класі, із класним керівником нам також пощастило.

Але для Ірини Євгеніївни, нашої першої вчительки, назавжди залишиться місце у наших серцях.

Ми вважаємо Ірину Євгеніївну найкращим першим вчителем тому, що вона зрозуміла наші бажання, наші страхи, вона стала для нас справжнім прикладом добра і розуміння. Кращої за неї немає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто