Конкурс «Мій учитель» – номінація «Мій перший учитель» – учасник №1

Учасник № 1: Горб Раїса Федорівна.

Добрий день,шановна редакціє!

Дуже хочеться розповісти Вам про прекрасного вчителя початкових класів,який більш,ніж 20 років працює в школі №19 нашого міста – Горб Раїсу Федорівну.

Горб Раїса Федорівна Горб Раїса Федорівна

Це талановита, неординарна, небайдужа людина, справжній спеціаліст своєї справи. Всім відомо, яка нелегка професія педагога,а педагога початкових класів і поготів. Скільки сил і терпіння йде на те,щоб із кожної дитини сформувати особистість,закласти в неї основу знань. Можна тільки здогадуватися. Але, дивлячись на Раїсу Федорівну, здається, що для неї не існує в цьому ніяких труднощів. Адже вона вчитель,який знає свою справу, любить свою роботу і творчо підходить до кожного уроку. Весь наш батьківський колектив, а також батьки учнів, які навчались у Раїси Федорівни роками раніше, висловлюють їй свою вдячність за її професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість.

Горб Раїса Федорівна Горб Раїса Федорівна

Особливо хочеться відмітити  ентузіазм і завзятість Раїси Федорівни по відношенню до своєї професії. Її самовіддача у навчанні наших діток, вихованні в них всього самого доброго, розумного і вічного, в прищепленні віри в себе і почуття справедливості. А найголовніше  – виховання в учнів почуття колективізму і відповідальності один за одного. Велику роль в цьому відіграє правильно сплановане дозвілля діток. Всі свята з безліччю цікавих конкурсів, казкових героїв, перевдяганнями  у різноманітні костюми, які Раїса Федорівна планує задовго до самих свят,настільки захоплюючі,що батьки,не кажучи вже про дітей, самі із задоволенням приймають участь у святах! В цей день звичайний шкільний клас перетворюється на казкову країну:повітряні кульки, мильні бульбашки, пірати,феї або мультиплікаційні герої – все це,навіть дорослих, змушує поринути у світ дитинства. А скільки цікавих екскурсій всього за два роки наш класний керівник провела для наших дітей! Учні встигли побувати і на кінній фермі що в Онуфріївці, звідки повернулись з величезним захватом від спілкування з кіньми; і екскурсія в зоопарк в с.Озера, де, в буквальному сенсі, поринули у світ дикої природи; і на ГЗК в м.Комсомольску, де на власні очі побачили тяжку роботу в кар’єрі і відвідали тамтешній музей; та, навіть, не вивчаючи ще історії, дізнались багато чого про козацтво, коли побували у Мазепиному Ярі, в якому довелось їсти справжню козацьку кашу. А однією з екскурсій,що найбільш запам’яталася, була поїздка до с.Майбородівка на завод мінеральних вод «Ізумруд». За неї величезне спасибі саме Вашій газеті! Ми її отримали, як заохочуючий приз за участь у конкурсі «Наш клас».

Горб Раїса ФедорівнаМи знаємо,що у Раїси Федорівни ще багато цікавого заплановано на цей і наступні роки. Залишається побажати їй такого ж натхнення у бажанні робити не тільки святковий день незабутнім і феєричним, а й звичайний шкільний день.

З повагою і вдячністю учні і батьки 3-Б класу.

 

Залишити відповідь