Конкурс «Мій учитель» – номінація «Мій перший учитель» – учасник №1

Учасник № 1: Горб Раїса Федорівна.

Добрий день,шановна редакціє!

Дуже хочеться розповісти Вам про прекрасного вчителя початкових класів,який більш,ніж 20 років працює в школі №19 нашого міста – Горб Раїсу Федорівну.

Горб Раїса Федорівна Горб Раїса Федорівна

Це талановита, неординарна, небайдужа людина, справжній спеціаліст своєї справи. Всім відомо, яка нелегка професія педагога,а педагога початкових класів і поготів. Скільки сил і терпіння йде на те,щоб із кожної дитини сформувати особистість,закласти в неї основу знань. Можна тільки здогадуватися. Але, дивлячись на Раїсу Федорівну, здається, що для неї не існує в цьому ніяких труднощів. Адже вона вчитель,який знає свою справу, любить свою роботу і творчо підходить до кожного уроку. Весь наш батьківський колектив, а також батьки учнів, які навчались у Раїси Федорівни роками раніше, висловлюють їй свою вдячність за її професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість.

Горб Раїса Федорівна Горб Раїса Федорівна

Особливо хочеться відмітити  ентузіазм і завзятість Раїси Федорівни по відношенню до своєї професії. Її самовіддача у навчанні наших діток, вихованні в них всього самого доброго, розумного і вічного, в прищепленні віри в себе і почуття справедливості. А найголовніше  – виховання в учнів почуття колективізму і відповідальності один за одного. Велику роль в цьому відіграє правильно сплановане дозвілля діток. Всі свята з безліччю цікавих конкурсів, казкових героїв, перевдяганнями  у різноманітні костюми, які Раїса Федорівна планує задовго до самих свят,настільки захоплюючі,що батьки,не кажучи вже про дітей, самі із задоволенням приймають участь у святах! В цей день звичайний шкільний клас перетворюється на казкову країну:повітряні кульки, мильні бульбашки, пірати,феї або мультиплікаційні герої – все це,навіть дорослих, змушує поринути у світ дитинства. А скільки цікавих екскурсій всього за два роки наш класний керівник провела для наших дітей! Учні встигли побувати і на кінній фермі що в Онуфріївці, звідки повернулись з величезним захватом від спілкування з кіньми; і екскурсія в зоопарк в с.Озера, де, в буквальному сенсі, поринули у світ дикої природи; і на ГЗК в м.Комсомольску, де на власні очі побачили тяжку роботу в кар’єрі і відвідали тамтешній музей; та, навіть, не вивчаючи ще історії, дізнались багато чого про козацтво, коли побували у Мазепиному Ярі, в якому довелось їсти справжню козацьку кашу. А однією з екскурсій,що найбільш запам’яталася, була поїздка до с.Майбородівка на завод мінеральних вод «Ізумруд». За неї величезне спасибі саме Вашій газеті! Ми її отримали, як заохочуючий приз за участь у конкурсі «Наш клас».

Горб Раїса ФедорівнаМи знаємо,що у Раїси Федорівни ще багато цікавого заплановано на цей і наступні роки. Залишається побажати їй такого ж натхнення у бажанні робити не тільки святковий день незабутнім і феєричним, а й звичайний шкільний день.

З повагою і вдячністю учні і батьки 3-Б класу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто