Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший вчитель» – учасник №28

Учасник №28: Кузьміна Людмила Василівна
Кременчуцька ЗОШ № 9
Учитель початкових класів

Кузьміна Людмила Василівна

Учитель – майстер своєї справи, має звання Старший вчитель, нагороджена грамотою МОН та обласного управління освіти; щира, відкрита, чуйна; завжди поряд; любить дітей, які відповідають взаємністю.
Добрий день,
розумні та добрі члени
Оргкомітету!
Дякуємо Вам за нагоду розказати про нашу найкращу, найрозумнішу, найкрасивішу вчительку Людмилу Василівну. Ми – це учні тепер 5 класу Кременчуцької ЗОШ № 9. Наші мами і тати теж згодні з нами, тому цей лист пишемо разом.

Кузьміна Людмила Василівна Кузьміна Людмила Василівна

 

 

Кузьміна Людмила Василівна Кузьміна Людмила Василівна

Разом із Людмилою Василівною ми були 4 роки і зрозуміли, як нам поталанило, що саме цей педагог став класним керівником, учителем у нас. Завжди з посмішкою зранку зустрічала дітей та батьків, знаходила час вислухати, порадити. Навіть увечері можна було зателефонувати Людмилі Василівні та поспілкуватися, бо не сердилася, а раділа цій можливості.

Кузьміна Людмила Василівна Кузьміна Людмила Василівна

За чотири роки ми побували на екскурсіях: Кременчуцька кондитерська фабрика , Онуфрієвський конзавод, варили кашу на березі Дніпра.
Хочемо з Вами поділитися ще однією приємною новиною: нашого класного керівника у 5 класі теж звати Людмила Василівна. І ми віримо, що цей учитель стане улюбленим, але про це розкажемо наступного разу.

Кузьміна Людмила Василівна Кузьміна Людмила Василівна

 

Кузьміна Людмила Василівна

До побачення! Учні та батьки 5 класу Кременчуцької ЗОШ № 9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто