Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій перший вчитель» – учасник №30

Учасник №30: Сіроштан Олена Володимирівна
ЗОШ № 24
Вчитель початкових класів

Сіроштан Олена Володимирівна

Мою першу вчительку звати Сіроштан Олена Володимирівна.
Олена Володимирівна дуже добра та чуйна людина. Вона завжди боролася за перемоги для нашого класу, розуміла нас як ніхто інший, любила та сприйняла нас такими які ми є. Ця людина була прикладом того, що якщо хотіти та йти до мети то все вийде. Я ніколи не забуду наші подорожі в інші міста України, наші уроки, наші перерви які до речі були дуже веселими.
Олена Володимирівна завжди буде у нашому серці!

Бутузова Єва

Сіроштан Олена Володимирівна Сіроштан Олена Володимирівна

Я, Кравченко Катерина, зараз навчаюся у 5-А класі ЗОШ № 24, хочу поділитися з вами частинкою незабутніх спогадів свого життя в початковій школі.
Здається звичайна справа прийшов до школи отримав знання і все. Але ні, бувають такі уроки і такі вчителі про яких пам’ятаєш усе життя.
Я з гордістю можу сказати, що моя перша вчителька Сіроштан Олена Володимирівна надзвичайна людина. Кожен її урок це як мандрування у чарівну країну знань.
Вона і вимоглива, і любляча водночас. Саме вона навчила нас з повагою ставитися до навчання, бути відповідальними, добрими, щирими. Вона пробуджувала в нас натхнення до різноманітних конкурсів. І завдяки її підтримки і віри в нас ми завжди отримували нагороди (фото). Ми всі для неї були і найкращими, і найрозумнішими.
Олена Володимирівна прививала нам любов до рідного краю, української культури. Про це свідчать наші екскурсії по історичним містам (фото).
Хочу розповісти вам один випадок. Може комусь це здасться безглуздим, але мені так хотілося прийти до школи першою. Одного разу я встала рано і зібралася до школи. Мамо каже «Ще школа зачинена!», а я думаю: «Оце я точно прийду найперша!». Але ні, Олена Володимирівна вже була у класі і готувалася до уроків. Коли прийшла до дому я запитала у мами «Чому вчителька так рано у школі, вона що живе там?». А мама відповіла: «Мабуть, доню, це і є та людина, яка вкладає в свою роботу і душу і серце».
Вона і зараз коли нас зустрічає цікавиться нашим життям. Її думки та поради мають велике значення для нас. Так і хочеться сказати:
Спасибі тобі, рідна, за серце золоте,
За мудрість, за турботу і терпіння,
Посіяне тобою любов’ю проросте,
Бо сходи ті із доброго насіння.
Так швидко минули ці роки. Але Олена Володимирівна була і залишається для мене дивовижною людиною.

Кравченко Катерина

Сіроштан Олена Володимирівна Сіроштан Олена Володимирівна

Моя перша вчителька Сіроштан Олена Володимирівна. Працює в ЗОШ № 24.Вона навчала нас чотири роки. Кожного дня ми з радістю бігли до школи. І з задоволенням затримувалися після уроків.
Ми любили разом проводити час, їздити на екскурсії, грати в ігри і просто розмовляти. Олена Володимирівна вчила нас бути людяними, чесними і наполегливими. Ділилася з нами своїм багажем знань. Кожного першого вересня зустрічала нас на шкільному подвір’ї. Лагідно пригортала і цілувала.
Захищала від усіх негараздів. Справедливо судила і хвалила. З нею було і добре, і затишно, і нічого не страшно.
Я дуже люблю свою першу вчительку і сумую за нею. Як би всі вчителі були б схожими на Олену Володимирівну.

Матко Настя

Сіроштан Олена Володимирівна Сіроштан Олена Володимирівна

Моя перша вчителька Сіроштан Олена Володимирівна, яка працює в ЗОШ № 24.
Вона дуже добра і мила людина. Коли я прийшов до школи – нічого не знав. Але завдяки нашій вчительці я навчився читати, писати, міркувати, висловлювати свою думку. Для мене вона, як друга мати. Моя вчителька ніколи не залишить у біді.
Я дуже поважаю свою першу вчительку.

Пономаренко Ілля

Сіроштан Олена Володимирівна Сіроштан Олена Володимирівна

Шановна Сіроштан Олена Володимирівна!
Вчитель – це одна з найстародавніших професій на землі. Дуже багато було складено пісень і віршів вчителю. І назавжди образ першої вчительки западе в наші душі. Їй відводиться особливе місце у наших серцях.
Я, Ваш колишній учень, а зараз учень 5-А класу школи № 24 м. Кременчука, Жуков Єгор.
Хочу висловити слова подяки за те, що Ви були нашою першою шкільною мамою. Переступивши уперше поріг школи, нам був потрібен друг і наставник. Страх перед невідомим завжди лякає. Ми були невпевненими і незручними, не знали один одного, а Ви взяли нас за руку, і стало зрозумілим, що боятися нема чого. Ви, як добра фея щиро вели нас до знань і дарували радість.
Наші успіхи – це Ваша заслуга. Без знань світ замре. А Ви навіть в роботі не топчетесь на місці, а сильним птахом летите вперед, тягнучи за собою в країну знань. І навіть самий безнадійний двоєчник виходив у хорошити. Багато днів і годин терпляче міркували, як же зацікавити нас корисними знаннями. З кожним днем у нас росло бажання ходити до школи, спілкуватися з улюбленою вчителькою і своїми друзями. Ви нас вчили, як важливо бути ввічливими і благородними. Завдяки Вам ми були на екскурсіях на кінному заводі, на аеродромі, їздили по різним історичним пам’яткам.
Ви намагалися виявити, розкрити і розвивати наші таланти, про які ми навіть і не підозрювали. Старалися, щоб були всебічно розвинуті. Завдяки Вас ми приймали участь в різних конкурсах і олімпіадах, отримували перемогу і розкривали впевненість у собі.
Зараз у Вас нові учні, і я впевнений, що і для цих дітлахів Ви станете другом і наставником, як колись для нас, і будете далі нести їм знання, і розкривати їх можливості і таланти. А я буду так само вчитися гарно, і кожного ранку, ідучи до школи, подумки вітати Вас з новим днем.

З повагою, Ваш учень, Жуков Єгор.

Моя перша вчителька, Сіроштан Олена Володимирівна, яка працює в ЗОШ № 24. Вона мені дуже подобається. Навіть шкода, що вона нас не веде у п’ятому класі.
А ставилась я до неї з повагою, бо вона була краща з усіх учителів я так вважаю. Вона навчила нас усьому і я їй вдячна за ці чотири роки, що я з нею провчилась.

Манія Ірма

Я, хочу розповісти про свою першу вчительку – Сіроштан Олену Володимирівну, яка працює в моїй школі № 24 м. Кременчука.
Кожного дня ми, зараз уже 5-А клас, згадуємо її і дякуємо їй за тепло душі і щедре серце. На всіх уроках зараз нам стає в нагоді все, чому Вона нас навчила. Ми прийшли до нашої вчительки маленькими і не дуже сміливими, а вона давала нам не тільки знання, а завжди навчала нас бути хоробрими і відповідальними, допомагати один одному.
Олена Володимирівна відкрила нам мудрий світ математики, красу і досконалість нашої української мови. А які цікаві речі ми навчилися виготовляти з нею на уроках праці! Як весело і захоплююче було нам з вчителькою в наших подорожах, на наших дискотеках. Які чудові конкурси ми проводили в класі.
Вона заохочувала нас брати участь у конкурсах всеукраїнських та міжнародних, призерами яких стали учні нашого класу.
Дорога наша вчителько! Ви завжди допомагали нам пізнавати світ, пізнавати людей навколо нас, навчили нас бачити і добро і зло. Кожного дня ми були наче вмиті Вашим теплом і сердечністю. У Вашому серці на всіх нас вистачило добра і душевності, які зігрівають нас і зараз.
Я дуже хочу, щоб ми всі – Ваш 4-А клас випуску 2013р., були гідні Вашої великої праці, яку Ви вклали в нас і в наше майбутнє.

Остапенко Анастасія
учениця 5-А класу ЗОШ № 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто