Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №10

Учасник № 10: Самодрина Людмила Іванівна

Учитель зарубіжної літератури – Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1.

Учитель, перед
  ім’ям твоїм, дозволь
  смиренно схилити коліно …

Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках майбутнє нашої держави. Як благородно – давати знання іншим, бути зразком. Звичайно, далеко не кожен може стати вчителем. Для цього потрібно багато працювати, займатися самоосвітою, щоб уроки стали цікавими і пізнавальними.

Учитель – це не просто професія, а покликання. Бути вчителем в сучасній школі – це велика праця і велика відповідальність, що вимагає від викладача терпіння, вміння, творчого підходу до праці. Звичайно , головна людина в школі – це вчитель .
Учитель у житті дитини відіграє дуже велику роль . Він вчить дитину , виховує , наставляє . Учитель для дитини – друга мама .
Наш улюблений вчитель – Самодрина Людмила Іванівна. Вона дуже відповідальний і добрий вчитель. Її уроки відкрили нам двері в дорогу знань і любові до оточуючих людей. Уроки, що вона проводить дуже цікаві, веселі та пізнавальні. Це наш колишній класний керівник. Вона добра, ніжна, ласкава, іноді сувора, але справедлива. Людмила Іванівна не схожа на інших вчителів. Дуже багато приділяє вона нам часу. Скільки перемог і прикрощів ми зазнали разом з нею. З кожною перемогою Людмила Іванівна радіє разом з нами, а коли ми програємо, вона нас підтримує.   Це хороший вчитель і одночасно гарний співрозмовник . Ми ділимося з нею всіма своїми радощами і, звичайно, проблемами. Вона радіє нашим успіхам і допомає вийти з важких ситуацій. Вона завжди привітно нам посміхається, запитує, як наші справи. Ми з задоволенням ділимося з нею нашими досягненнями.

З Людмилою Іванівною ми їздили на екскурсії , проводили класні години , ставили різні вистави. Найбільше запам’яталося , як ми всім класом ходили в похід. Нам було цікаво і весело.
Зараз ми навчаємося  в десятому класі. У нас багато різних вчителів, але ми з дівчатами та хлопцями не забуваємо нашу Людмилу Іванівну. Ми часто заходимо до неї в клас . Вона нас хвалить , а іноді і посварить за нашу неуважність і квапливість . Ми дуже любимо та поважаємо Людмилу Іванівну!

Ми згодні з висловлюванням Л. М. Толстого «Якщо вчитель має любов тільки до справи , він буде хорошим вчителем. Якщо вчитель має любов до учня, як батько і мати, – він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов і до справи, і до учнів, він досконалий учитель». Людмила Іванівна вчитель, яка віддає всі свої знання та любов кожному зі своїх учнів, і вона гідна звання кращого вчителя.

 

З повагою учнівський колектив 10-Б класу ЗОШ № 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто