Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №32

Учасник №32: Івко Альона Анатоліївна.
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9.
“Мій улюблений викладач” – кращий учитель – фахівець (учитель англійської мови).

Івко Альона Анатоліївна

Найулюбленіший учитель наших дітей – це вчителька англійської мови Івко Альона Анатоліївна. Та улюблена вона не тому, що не ставить поганих оцінок чи не робить зауважень, а тому, що змогла зацікавити та прищепити любов до свого предмету.
Моя донька, приходячи додому, на запитання, чому тобі подобаються уроки англійської мови, відповідає: “На уроках англійської мови завжди цікаво, весело, безліч ігор і ми вчимо багато чого нового.” (зі слів мами Пахар Анастасії).

Івко Альона Анатоліївна Івко Альона Анатоліївна

Івко Альона Анатоліївна Івко Альона Анатоліївна

Учениця ж Шапошник Діана говорить: “Я обожнюю уроки англійської мови, які викладає нам Альона Анатоліївна. Кожний її урок для мене, як свято.” Вона говорить, що їй так подобається, коли Альона Анатоліївна приносить на уроки “стільки всього багато”, а саме: ігри, цікаві завдання, іграшки, назви яких англійською мовою вони потім відгадують.

Івко Альона Анатоліївна Івко Альона Анатоліївна

Івко Альона Анатоліївна Івко Альона Анатоліївна

Всім діткам також подобаються ігри з м’ячем, а особливо вони полюбляють ті завдання, де усі з них є переможцями, а саме, гра з роботом. Учні вважають свою вчительку привітною, веселою, доброю, енергійною, терплячою, її мову гарною. До класу вона завжди заходить із приємною усмішкою, а її уроки, сповнені творчості, є цікавими та казковими. “А й справді, відвідавши уроки Альони Анатоліївни, мені здалося, що я побувала у веселій музичній казці, сповненій музики, ігор та цікавих завдань, яка зачаровує не тільки дітей, а й гостей, де всі учні співали пісні, намагалися говорити англійською мовою, а види робіт змінювалися один за одним.” (зі слів мами Діани Шапошник).

Івко Альона Анатоліївна

Альона Анатоліївна користується заслуженим авторитетом серед учнів, батьків та колег. Наша вчителька постійно вчиться, вдосконалюється та працює над собою (брала участь у тренінгах англомовної школи з волонтерами корпусу Миру, створила власний персональний сайт). А найголовніше те, що вона любить дітей, а вони це дуже добре відчувають та віддячують їй активною роботою на уроках, повагою та взаємною любов’ю.

 

З повагою батьки та учні 2 класу Кременчуцької ЗОШ №9.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто