Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №33

Учасник №33: Борисенко Вікторія Степанівна
ЗОШ №27
Педагог-організатор

Борисенко Вікторія Степанівна

У моєму житті було та є багато вчителів, кожний з яких збагатив мене неоціненним досвідом та знаннями. Але є один викладач, котрого я завжди виділятиму. Це педагог-організатор моєї школи, Борисенко Вікторія Степанівна. Вона стала для мене не лише вчителем, наставником, але й другом. Ця молода дівчина осяює все на своєму шляху. У неї неймовірно сонячна посмішка, яка завжди підіймає настрій та підбадьорює. У її очах маленькі вогники, запал, тепло, мудрість та турбота за кожного учня. Вікторія Степанівна вміє вселити надію у свої сили та талант. Вона навчає бути собою, не переставати вірити та йти до своєї мети. Вона робить мене кращою, вдосконалює. Щоб бути гарним педагогом мало бути хорошою людиною, потрібно бути майстром своєї справи. А у Вікторії Степанівни справжній талант. Вона успішний керівник шкільної команди ЮІДР, команди, яка щорічно захищає честь нашого міста на обласних змаганнях. Також проводить безліч свят для учнів та вчителів усієї школи, керує шкільним учнівським врядуванням «Пульс школи», центром дитячої дипломатії «Children’s group», екологічною командою «Eco-Love», яка зайняла І місце в міських змаганнях та ІІІ в районних, шкільною командою з право виховної роботи «Феміда». Другий рік поспіль працює в ДЗОВ «Ерудит» та була нагороджена почесною грамотою Полтавською обласною державною адміністрацією за вагомий особистий внесок в організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2013 року.

Борисенко Вікторія Степанівна Борисенко Вікторія Степанівна

Борисенко Вікторія Степанівна Борисенко Вікторія Степанівна

Окрім усього всього Вікторія Степанівна знаходить час, щоб розкрити кожного з нової сторони. Вона бачить талант кожного й не залишає його без уваги, дає професійні й особисті поради, які є скарбом. Вона ставиться до всіх однаково, з повагою та любов’ю, для неї не має значення чи ти відмінник чи розбишака, для неї ми всі талановиті діти, які йдуть до неї, тягнуться, а вона відповідає взаємністю. Кожен хто приходить до неї отримує безцінні знання та людину, яка завжди підтримає твої най божевільніші ідеї. Вікторія Степанівна не обмежує нас, вона дає нам простір для творчості та мислення. Ми знаємо, що звернувшись до неї, будемо почуті. Безперечно, вона мій улюблений викладач. Вікторія Степанівна – це окраса та берегиня 27 школи. Вона та, хто навчає учнів найголовнішого, бути людьми.

Борисенко Вікторія Степанівна Борисенко Вікторія Степанівна

Борисенко Вікторія Степанівна Борисенко Вікторія Степанівна

Борисенко Вікторія Степанівна

Підготувала Красницька Віолетта Едуардівна, учениця 11-А класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто