Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №34

Учасник №34: Кривенко Ольга Олександрівна
Кременчуцький ліцей №4
Учитель української мови та літератури (Номінація «Мій улюблений учитель-фахівець» )
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для інших виборює життя.
В.Симоненко

Кривенко Ольга Олександрівна

Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для інших виборює життя.
В.Симоненко

Улюблений учитель… Такий є в кожної людини, незалежно від віку. Які слова знайти щоб змалювати цей образ? Якими епітетами описати благородство її душі, красу її праці, значення її слова в житті учня? Для кожного вона – путівник дороги в самостійне життя, світлий образ турботливої, ласкавої матері, яка пробачає наші дитячі витівки.

Кривенко Ольга Олександрівна Кривенко Ольга Олександрівна

Ольга Олександрівна Кривенко – учитель української мови та літератури Кременчуцького ліцею №4, наш улюблений учитель – фахівець. Добра, справедлива, чуйна. Це вона виховує уміння пишатися своєю мовою, що всім світом визнана однією з наймелодійніших. Через мову вона навчає пізнавати людину. На її нестандартних уроках ми мандруємо, вболіваємо, уявно спілкуємося з улюбленими героями, пишучи їм листи, аналізуємо життєві ситуації, співчуваємо чужому горю… Неможливо не пишатися такою Людиною, бо найскладніші завдання завдяки їй ми вирішуємо вправно. З нею так легко і просто…

Кривенко Ольга Олександрівна Кривенко Ольга Олександрівна

Усе життя Ольги Олександрівни пов’язане з дітьми, їхніми радощами й неприємностями, першою закоханістю та першою невдачею. Це вона вкладає в кожного з нас частинку своєї душі, щоб ми здобули гарні знання і в подальшому були успішними в житті. Для неї вчителювання не професія, а покликання душі.
Низький уклін, люба наша вчителько, і найкращі побажання. Ми пишаємося Вами, любимо та поважаємо. Сил Вам, терпіння, наснаги. Дякуємо, дякуємо, дякуємо!!!

Учнівський колектив 7-А класу
Кременчуцького ліцею №4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто