Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №35

Учасник №35: Якименко Марина Іванівна
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1
Вчитель української мови і літератури

Якименко Марина Іванівна

Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках – майбутнє нашої держави. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Звичайно, далеко не кожний може стати вчителем. Для цього потрібно багато працювати, займатися самоосвітою, щоб уроки стали цікавими і корисними. Праця вчителя складна. Перевірка зошитів, підготовка до уроків – усе це забирає багато часу та сил. Крім того, робота з недбайливими учнями, які не хочуть учитися і прогулюють школу. А сам урок! Учителю треба перевірити нашу знання, пояснити новий матеріал, іще і дисципліну підтримувати. Я вважаю, що кожен учитель гідний любові і поваги. Мені дуже подобаються всі учителі, які в мене викладають, але найбільше – мій класний керівник і вчитель української мови і літератури – Якименко Марина Іванівна.
Добра, справедлива, уважна, на її уроках можна пізнати багато цікавого. Марина Іванівна терпляче пояснює все, що нам незрозуміло. Мі з нею одне ціле: разом переживаємо проблеми, радіємо успіхам, пишаємося перемогами та долаємо негаразди. Їй вдалося зазирнути у кожну душу, вселити в неї добро і гуманність, віру в себе, впевненість, щирість, вірність і почуття відповідальності.

Якименко Марина Іванівна Якименко Марина Іванівна

Якименко Марина Іванівна Якименко Марина Іванівна

Марина Іванівна – то не лише педагог, класний керівник, вона – друга матір та найкращий у цілому світі друг, що вміє вислухати та зберегти таємницю. Ми стали для неї дорогими, любимими, а вона для нас – найкращою, найулюбленішою, найпрекраснішою, найдорожчою вчителькою.
Мої улюблені вчителі назавжди залишаться у моєму серці. Вони всі різні,з різними підходами до своєї роботи. Та є те спільне, що викликає в мене повагу, – справедливість,уважність,вміння цікаво пояснити,розуміння. Я певен, що ми маємо буди вдячними нашим вчителям за все, що вони нам дають, та намагатися перейняти якомога більше знань від них.

З повагою колектив учнів та батьків 6-А класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто