Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №5

Учасник №5: Пидоренко Вікторія Олександрівна.
Кременчуцька загальноосвітня школа №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Пидоренко Вікторія Олександрівна

Учитель української мови і літератури, номінація «Мій улюблений викладач»
Мій улюблений викладач.

Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна

Учитель – це той, із кого починається наш шлях до справедливого, дорослого життя. Це та людина, яка не просто пояснила той чи інший предмет, а навчила нас жити. Саме тому ми хотіли б розповісти про вчителя української мови і літератури школи №26 Пидоренко Вікторію Олександрівну.
Вона стала вчителем – філологом, бо дуже любить літературу та хотіла б донести до нас прекрасне бачення цього світу, засіяти у серцях школярів зерна душевної теплоти, людяності, навчити учнів навіть у скрутні хвилини життя не втрачати гідності та оптимізму.
У 1997 році Вікторія Олександрівна почала працювати в нашій школі. Ця вчителька навчає нас вже третій рік. Вона уміє пояснити свій предмет захоплююче і цікаво, так, що його хочеться вивчати все більше і більше. Серед випускників Вікторії Олександрівни були золоті і срібні медалісти (2007 рік випуску).

Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна

Ми щоразу відчуваємо турботу й уважність учительки. Вікторія Олександрівна переймається нашим настроєм та поділяє з нами і радість, і сум. Інколи, зізнається вона, буває важко підібрати ключик до якогось учня, але знаходить у собі душевні сили для подолання труднощів професії.
І на завершення хотілося б сказати головне: нам би дуже хотілося, щоб у жодному разі не змінювався в нашому класі учитель української мови і літератури. Бо хто як не Вікторія Олександрівна найкраще навчить нас рідної мови та літератури.

Залишити відповідь