Конкурс «Мій учитель» — номінація «Мій улюблений викладач» – учасник №5

Учасник №5: Пидоренко Вікторія Олександрівна.
Кременчуцька загальноосвітня школа №26 Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Пидоренко Вікторія Олександрівна

Учитель української мови і літератури, номінація «Мій улюблений викладач»
Мій улюблений викладач.

Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна

Учитель – це той, із кого починається наш шлях до справедливого, дорослого життя. Це та людина, яка не просто пояснила той чи інший предмет, а навчила нас жити. Саме тому ми хотіли б розповісти про вчителя української мови і літератури школи №26 Пидоренко Вікторію Олександрівну.
Вона стала вчителем – філологом, бо дуже любить літературу та хотіла б донести до нас прекрасне бачення цього світу, засіяти у серцях школярів зерна душевної теплоти, людяності, навчити учнів навіть у скрутні хвилини життя не втрачати гідності та оптимізму.
У 1997 році Вікторія Олександрівна почала працювати в нашій школі. Ця вчителька навчає нас вже третій рік. Вона уміє пояснити свій предмет захоплююче і цікаво, так, що його хочеться вивчати все більше і більше. Серед випускників Вікторії Олександрівни були золоті і срібні медалісти (2007 рік випуску).

Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна Пидоренко Вікторія Олександрівна

Ми щоразу відчуваємо турботу й уважність учительки. Вікторія Олександрівна переймається нашим настроєм та поділяє з нами і радість, і сум. Інколи, зізнається вона, буває важко підібрати ключик до якогось учня, але знаходить у собі душевні сили для подолання труднощів професії.
І на завершення хотілося б сказати головне: нам би дуже хотілося, щоб у жодному разі не змінювався в нашому класі учитель української мови і літератури. Бо хто як не Вікторія Олександрівна найкраще навчить нас рідної мови та літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто