Конкурс «Мій учитель» — номінація «Учитель – ентузіаст» – учасник №15

Учасник №15: Носкіна Наталя Михайлівна
Кременчуцький колегіум №25 Кременчуцької міської ради Полтавської області
Вчитель біології

Наша розповідь буде про дуже милу, гарну, добру, чуйну, енергійну і просто чудову людину, вчителя-ентузіаста, нашого класного керівника Носкіну Наталю Михайлівну.

Особистість, про яку можна говорити годинами, висловлюючи своє захоплення, пишатися тим, що саме нам пощастило познайомитися з такою чарівною жінкою і просто висококласним педагогом. Щодня ми разом розділяємо всі переживання, щастя, радість, отримуємо дружню підтримку і турботу, що рідко зустрічається в наш час. Жоден семестр не проходить без спільних розваг, подорожей і прогулянок, і все це лише завдяки нашій любій вчительці. Спокійна, терпляча, урівноважена, і в той же час, сповнена ентузіазмом і новими, цікавими ідеями.

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде оволодівати інноваційними, прогресивними формами роботи із учнями. Саме Наталя Михайлівна є членом Полтавського осередку Гуманної педагогіки в нашому місті, вона у повній мірі використовує сучасні інформаційні технології та засоби спілкування в соціальних мережах.
Хто, як не учитель-ентузіаст, буде ділитися досвідом своєї роботи на різноманітних учительських конкурсах. Саме Наталя Михайлівна є одним з переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде на власному прикладі переконувати в необхідності чуйних та щирих стосунків у родинному колі. Саме сім’я Наталі Михайлівни стала переможцем у шкільному конкурсі «Моя родина – то вся Україна».

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде продовжувати спілкування з учнями у соціальних мережах у позанавчальний та канікулярний час. Саме Наталя Михайлівна є кращим вихователем ДЗОВ «Чайка», де проводить весь свій час поряд з нами, учнями.

На нашу думку, саме з таких людей варто брати приклад. Наталя Михайлівна завжди перша! Усі дії і задумки просто чудово сприймаються учнями. Спостерігаючи за такою активністю й рішучістю, ми намагаємося йти вперед, руйнувати стереотипи про обмежені можливості й обмаль часу.

З повагою, учні гр. Ю- 22
Кременчуцького колегіуму №25

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто