Конкурс «Мій учитель» — номінація «Учитель – ентузіаст» – учасник №15

Учасник №15: Носкіна Наталя Михайлівна
Кременчуцький колегіум №25 Кременчуцької міської ради Полтавської області
Вчитель біології

ARVE Error: Wrapper ID could not be build, please report this bug.

Наша розповідь буде про дуже милу, гарну, добру, чуйну, енергійну і просто чудову людину, вчителя-ентузіаста, нашого класного керівника Носкіну Наталю Михайлівну.

Особистість, про яку можна говорити годинами, висловлюючи своє захоплення, пишатися тим, що саме нам пощастило познайомитися з такою чарівною жінкою і просто висококласним педагогом. Щодня ми разом розділяємо всі переживання, щастя, радість, отримуємо дружню підтримку і турботу, що рідко зустрічається в наш час. Жоден семестр не проходить без спільних розваг, подорожей і прогулянок, і все це лише завдяки нашій любій вчительці. Спокійна, терпляча, урівноважена, і в той же час, сповнена ентузіазмом і новими, цікавими ідеями.

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде оволодівати інноваційними, прогресивними формами роботи із учнями. Саме Наталя Михайлівна є членом Полтавського осередку Гуманної педагогіки в нашому місті, вона у повній мірі використовує сучасні інформаційні технології та засоби спілкування в соціальних мережах.
Хто, як не учитель-ентузіаст, буде ділитися досвідом своєї роботи на різноманітних учительських конкурсах. Саме Наталя Михайлівна є одним з переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде на власному прикладі переконувати в необхідності чуйних та щирих стосунків у родинному колі. Саме сім’я Наталі Михайлівни стала переможцем у шкільному конкурсі «Моя родина – то вся Україна».

Хто, як не учитель-ентузіаст, буде продовжувати спілкування з учнями у соціальних мережах у позанавчальний та канікулярний час. Саме Наталя Михайлівна є кращим вихователем ДЗОВ «Чайка», де проводить весь свій час поряд з нами, учнями.

На нашу думку, саме з таких людей варто брати приклад. Наталя Михайлівна завжди перша! Усі дії і задумки просто чудово сприймаються учнями. Спостерігаючи за такою активністю й рішучістю, ми намагаємося йти вперед, руйнувати стереотипи про обмежені можливості й обмаль часу.

З повагою, учні гр. Ю- 22
Кременчуцького колегіуму №25

Залишити відповідь