Конкурс «Мій учитель» — номінація «Учитель – ентузіаст» – учасник №37

Учасник №37: Харченко Наталія Євгеніївна
ЗОШ №18.
Вчитель світової літератури та російської мови

Харченко Наталія Євгеніївна

Пишуть Вам листа батьки 7-Б класу ЗОШ №18.
Вчителя, про якого можна сказати: «Ось, особистість», зустрінеш у кожній школі. Але вчитель, який би любив дітей, розумів їх інтереси, жив з ними в унісон – це вже талант.
Такий талановитий вчитель є класним керівником наших дітей. Це Харченко Наталія Євгеніївна, вчитель світової літератури та російської мови.
Ми ввірили їй провести наших дітей від світу дитинства до дорослого життя. Поки що вона робить це успішно. З 24-ох учнів нашого класу 1- відмінник, 17 – хорошистів, інші 6 – мають декілька оцінок середнього рівня. Ми зробили висновок, чому у наших дітей такі високі результати, бо Наталія Євгеніївна вміє розкрити найкращі риси наших дітей. Спілкуючись з нашим вчителем, діти отримують позитивні емоції, її завзяття заводить їх, у неї постійно народжуються нові ідеї.
Учні приймають участь у конкурсах і заходах, як шкільного, так і міського рівня. Наприклад, за участь у акції «Пам′ять про війну єднає» були відзначені Автозаводським райвиконкомом; виконували роботу до конкурсу «До всіх вершин життя приводить праця»; регулярно виступають у філіалі бібліотеки №2 для дорослих, бажані гості у Автозаводському терцентрі для ветеранів.

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Наталія Євгеніївна керівник шкільного загону «Козаченьки», а значить наш клас приймає участь у всіх заходах. Талант наших дітей відзначив козачий отаман Григорій Мілітинський, який дав схвальний відгук про їхній виступ.
У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і справах учнів. Завдяки Наталії Євгеніївні, випускники з почуттям вдячності згадують рідну школу. Наші дітии спілкуються з її випускниками, беруть з них приклад. Коли ми до них звернулися, вони залишили такі відгуки:
«Спасибо вам за то, что учили, любили и ценили нас» (Гладир Оксана, медучилище, староста, відмінник навчання.)
«Дорогая наша мамочка! Вы стали для нас самым близким человеком. Вы будете нами гордится» (Семенова Поліна, Київ, університет харчової промисловості.)
І наші діти називають її «мамою», тому що вона їх зустріне в школі, проведе додому, перевіре, чи записане домашнє завдання, у їдальні завжди з ними, тобто з усіма проблемами до неї.

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Не буває все гладко, але особистий приклад, бесіди, класні години, приклади із творів світової літератури – це працює на те, що наші діти виростуть душевними, людяними, порядними. Знаємо від її колег, що вона також є головою профспілки школи. Ніколи не чули, щоб були конфлікти в колективі, є і співпраця з адміністрацією школи. Зараз чекають у школі, чим цей раз здивує колег при святкуванні Дня вчителя. А це вже традиція: День вчителя, 8 Березня, Новий рік св′яткувати дружним шкільним колективом.

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Харченко Наталія Євгеніївна Харченко Наталія Євгеніївна

Нас з дитинства вчили, що хвалити себе або когось нескромно, непристойно. Але чи не від цього, так багато людей незадоволених собою, тому що забули про свої достоїнства.
Наталія Євгеніївна гідна того, щоб про неї говорили: «Вона найкраща». За її роботою є результат. Про неї, наших дітей, батьків нашого класу можна сказати: «Я, ты, он, она – вместе дружная семья».

Голова батьківського комітету 7-Б класу ЗОШ№18
Злоцька Олена Станіславівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто