Конкурс «Мій учитель» — номінація «Учитель – ентузіаст» – учасник №38

Учасник №38: Рогозна Оксана Миколаївна
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16
Учитель історії та правознавства

Наша розповідь про класного керівника, вчителя історії – Рогозну Оксану Миколаївну. На протязі 5 років вона поділяла з нами радості і негаразди, щодня ми отримували від Оксани Миколаївни підтримку та материнську турботу. Саме вона на класних засіданнях переконувала нас в актуальності чуйних та щирих стосунків в колективі, сім’ї. Відповідальна, доброзичлива, вимоглива до себе і до інших. Про організаторські здібності нашої вчительки говорять численні заходи, що проводилися як в школі, так і поза стінами навчального закладу. Втілення всіх наших творчих задумів – то заслуга Оксани Миколаївни. Різноманітні виставки, конкурси, презентації – а які цікаві екскурсії та прогулянки! З притаманною їй добротою, Оксана Миколаївна знаходить спільну мову з дітьми різних категорій. Вона мала ключі до серця і розуму кожного учня. Вчитель з великої літери має заряд ентузіазму, вміє викликати у нас інтерес до вивчення свого предмету, залучити їх до активної творчої діяльності. Досвід роботи Оксани Миколаївни та сумлінне виконання своїх обов’язківперевтілюються в професійнумайстерність.
Ми, учні, були свідками численних відзнак нашого класного керівника з боку адміністрації школи та міського управління освіти. Оксана Миколаївна є лауреатом конкурсу «Учитель року».
Класний керівник навчала нас не тільки історії, вона вчила нас життю. Спираючись на реалії сьогодення, добрими порадами та настановами, Оксана Миколаївна проводжала нас у майбутнє доросле життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто