Конкурс «Мій учитель» — номінація «Учитель – ентузіаст» – учасник №38

Учасник №38: Рогозна Оксана Миколаївна
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16
Учитель історії та правознавства

Наша розповідь про класного керівника, вчителя історії – Рогозну Оксану Миколаївну. На протязі 5 років вона поділяла з нами радості і негаразди, щодня ми отримували від Оксани Миколаївни підтримку та материнську турботу. Саме вона на класних засіданнях переконувала нас в актуальності чуйних та щирих стосунків в колективі, сім’ї. Відповідальна, доброзичлива, вимоглива до себе і до інших. Про організаторські здібності нашої вчительки говорять численні заходи, що проводилися як в школі, так і поза стінами навчального закладу. Втілення всіх наших творчих задумів – то заслуга Оксани Миколаївни. Різноманітні виставки, конкурси, презентації – а які цікаві екскурсії та прогулянки! З притаманною їй добротою, Оксана Миколаївна знаходить спільну мову з дітьми різних категорій. Вона мала ключі до серця і розуму кожного учня. Вчитель з великої літери має заряд ентузіазму, вміє викликати у нас інтерес до вивчення свого предмету, залучити їх до активної творчої діяльності. Досвід роботи Оксани Миколаївни та сумлінне виконання своїх обов’язківперевтілюються в професійнумайстерність.
Ми, учні, були свідками численних відзнак нашого класного керівника з боку адміністрації школи та міського управління освіти. Оксана Миколаївна є лауреатом конкурсу «Учитель року».
Класний керівник навчала нас не тільки історії, вона вчила нас життю. Спираючись на реалії сьогодення, добрими порадами та настановами, Оксана Миколаївна проводжала нас у майбутнє доросле життя.

Залишити відповідь