Депутат Сергій Мельник привітав дітей клубу «Пошук» із Днем Святого Миколая

Аж із двома запашними величезними короваями прийшов у гості до своїх підопічних, дітей з клубу «Пошук», в День Святого Миколая депутат Кременчуцької міської ради Сергій Мельник (фракція партії «Рідне місто»).

     19 грудня діти із клубу “Пошук” на Раківці ласували смачними короваями, які передав їм депутат міської ради (фракція “Рідне місто”) Сергій Мельник.

 

Клуб «Пошук» міського об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання розташований на Раківці. Це виборчий округ депутата Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Сергія Мельника.

Пан Мельник працює на вагонобудівному заводі, займає високу і відповідальну посаду,  він – директор ПАТ «КВБЗ». Однак, попри напружений робочий графік, він завжди знаходить час, щоб завітати до дитячого підшефного закладу, поцікавитись справами і, звісно, привітати дітей зі святами.  Наприклад, як зараз.

Духмяні короваї вагою по 1,5 кг кожен  випекли для дітвори працівники  комбінату громадського харчування вагонобудівного заводу.  Подарунок, який діти в один голос назвали «миколайчиком», прийшовся до смаку. Уплітали за обидві щоки, запиваючи гарячим чаєм, і дякували Сергію Вікторовичу, що цього дня взяв на себе роль Святого Миколая.  

Під Новий рік  на депутата Мельника тут знову чекають.  Він обіцяв прийти з солодкими подарунками.   

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто