КП “Благоустрій Кременчука” виконує роботи по кронуванню дерев.

На початку листопада КП “Благоустрій Кременчука” розпочало виконання робіт з кронування сухостійних та фаутних дерев, а також кронування пухових тополь, які знаходяться в безпосередній близькості від житлових будинків, шкіл та дитячих садків.

1052

Роботи, наразі, виконуються на правому березі та нагірній частині міста.

Мешканці сприймають виконання робіт із вдячністю, бо кронування дерев є дуже великою проблемою в нашому місті. Наразі КП “Благоустрій Кременчука” виконує роботи за заявами мешканців, які звертались по цим проблемам починаючи ще з 2013 року.

Запізнення у виконанні робіт визване, перш за все, вітсутністю достатнього фінансування і, напевно, при плануванні бюджету на 2017 рік депутатам потрібно звернути увагу на цю проблему.

Дерев, які потрібно кронувати і видаляти в місті дуже велика кількість. Наприклад, тільки на окрузі №12 депутата “Рідного міста” Володимира Шибашова подано на кронування 186 “пірамідальних” і  7 “пухових” тополь і на виконання робіт тільки на цьому окрузі потрібні великі кошти.

Мешканці будинків і районів міста, де кронування дерев вже виконується, з великим ентузіазмом почали подавати заяви і звернення до міської влади і депутатів про кронування і видалення дерев там, де “вже подавали і писали років по 7-8 тому”, незважаючи на пояснення працівників сфери ЖКГ що по всіх поданих раніше заявах вже прийняті рішення і роботи будуть виконані після виділення коштів.

Знову хочемо наголосити, що міській владі і депутатам потрібно дуже ретельно і зважено підійти довирішення цієї проблеми і передбачити в бюджеті наступного року кошти на виконання робіт з кронування дерев у нашому місті.

Мешканці будуть вдячні! Зробимо наше рідне місто Кременчук найкрасивішим разом!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто