КП “Благоустрій Кременчука” виконує роботи по кронуванню дерев.

На початку листопада КП “Благоустрій Кременчука” розпочало виконання робіт з кронування сухостійних та фаутних дерев, а також кронування пухових тополь, які знаходяться в безпосередній близькості від житлових будинків, шкіл та дитячих садків.

1052

Роботи, наразі, виконуються на правому березі та нагірній частині міста.

Мешканці сприймають виконання робіт із вдячністю, бо кронування дерев є дуже великою проблемою в нашому місті. Наразі КП “Благоустрій Кременчука” виконує роботи за заявами мешканців, які звертались по цим проблемам починаючи ще з 2013 року.

Запізнення у виконанні робіт визване, перш за все, вітсутністю достатнього фінансування і, напевно, при плануванні бюджету на 2017 рік депутатам потрібно звернути увагу на цю проблему.

Дерев, які потрібно кронувати і видаляти в місті дуже велика кількість. Наприклад, тільки на окрузі №12 депутата “Рідного міста” Володимира Шибашова подано на кронування 186 “пірамідальних” і  7 “пухових” тополь і на виконання робіт тільки на цьому окрузі потрібні великі кошти.

Мешканці будинків і районів міста, де кронування дерев вже виконується, з великим ентузіазмом почали подавати заяви і звернення до міської влади і депутатів про кронування і видалення дерев там, де “вже подавали і писали років по 7-8 тому”, незважаючи на пояснення працівників сфери ЖКГ що по всіх поданих раніше заявах вже прийняті рішення і роботи будуть виконані після виділення коштів.

Знову хочемо наголосити, що міській владі і депутатам потрібно дуже ретельно і зважено підійти довирішення цієї проблеми і передбачити в бюджеті наступного року кошти на виконання робіт з кронування дерев у нашому місті.

Мешканці будуть вдячні! Зробимо наше рідне місто Кременчук найкрасивішим разом!!!

 

Залишити відповідь