Кременчук рухається до безбар*єрного середовища

Для потреб людей з обмеженими можливостями за рахунок міського бюджету було придбано два сходових транспортери.

Придбання такої техніки дозволить мешканцям нашого рідного міста з особливими потребами більш ефективно реалізовувати свої громадскі можливості для  участі  в  економічній,  політичній  і  соціальній сферах життя суспільства і наблизить створення  необхідних  умов,  які  дають можливість інвалідам ефективно реалізувати права та свободи людини і   громадянина   та  вести  повноцінний  спосіб  життя  згідно  з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

1478527824_mmht76ij_wu_novyy-razmer_2877855603

Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками та депутатом Кременчуцької міської ради Володимиром Шибашовим, перевірили в дії  новий сходовий транспортер, який було  придбано цього року за рахунок міського бюджету для потреб людей з обмеженими можливостями , які пересуваються на інвалідних візках.
[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=g0qs0EJDpIs”]
Загалом було придбано 2 одиниці такого спеціального обладнання: один для Територіального центру соціального обслуговавання населення Автозаводського району (для підняття ваги до 150 кг) , другий для Територіального центру соціального обслуговавання населення Крюківського району (для підняття ваги до до 130 кг). Загальна вартість “сходолазів” близько 300 тис. грн. і майже 50 тис грн. було зекономлено для бюджету через процедуру “Прозоро”. Працівники терцентрів відтепер зможуть допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, якщо їм необхідно буде спуститися із верхніх поверхів багатоповерхівок, необладнаних ліфтами. Пристрій італійського виробництва з гарантією і післягарантійним технічним обслуговуванням на всьому протязі використання. Він легкий у користуванні і транспортуванні, має невелику вагу і розрахований на підйом-спуск до 12 поверхів. Також додатково було придбано запасні комплекти акумуляторних батерей, що дозволить за один виїзд спеціалізованого автомобіля здійснити спуск-підйом до восьми візковиків за день.
1478527792_img_1978_novyy-razmer
Міський голова Віталій Малецький разом з депутатом міської ради Володимиром Шибашовим наголосили про необхідність руху нашого суспільства до безбар*єрного середовища, яке дозволить нашим співмешканцям з особливими потребами вільно почувати себе в повсякденному житті та приймати активну участь у суспільному житті, не обмежуючи себе відстанями і умовами.
     Міський голова Віталій Малецький запевнив, що в бюджеті  наступного року за поданням фракції “Рідне місто” заплановано передбачити кошти для закупівлі ще кількох одиниць спеціальної техніки для людей з особливими потребами, зокрема це ще 2 “сходолази”, пристосування для безпечного опускання-піднімання в басейн, тренажерне містечко для візковиків та кошти для оснащення тренажерами спортивного залу Реабілітаційного центру і будівництва в Реабілітаційному центрі спортивного майданчика для рухливих ігор – Боча, Волейбол, Баскетбол, в тому числі, для людей з інвалідністю. а найголовніше – це придбання двох спеціалізованих автомобілів для перевезення людей з обмеженими можливостями.
phoca_thumb_l_voskresensk-pionerball-115silovye-trenazhery-dlya-ulicy
        Будемо сподіватись що міська рада підтримає такі важливі зміни до Програми “Турбота” і наше рідне місто буде впевнено рухатись до безбар*єрного середовища…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто