Кременчук рухається до безбар*єрного середовища

Для потреб людей з обмеженими можливостями за рахунок міського бюджету було придбано два сходових транспортери.

Придбання такої техніки дозволить мешканцям нашого рідного міста з особливими потребами більш ефективно реалізовувати свої громадскі можливості для  участі  в  економічній,  політичній  і  соціальній сферах життя суспільства і наблизить створення  необхідних  умов,  які  дають можливість інвалідам ефективно реалізувати права та свободи людини і   громадянина   та  вести  повноцінний  спосіб  життя  згідно  з індивідуальними можливостями, здібностями і інтересами.

1478527824_mmht76ij_wu_novyy-razmer_2877855603

Сьогодні міський голова Віталій Малецький разом із своїми заступниками та депутатом Кременчуцької міської ради Володимиром Шибашовим, перевірили в дії  новий сходовий транспортер, який було  придбано цього року за рахунок міського бюджету для потреб людей з обмеженими можливостями , які пересуваються на інвалідних візках.
Загалом було придбано 2 одиниці такого спеціального обладнання: один для Територіального центру соціального обслуговавання населення Автозаводського району (для підняття ваги до 150 кг) , другий для Територіального центру соціального обслуговавання населення Крюківського району (для підняття ваги до до 130 кг). Загальна вартість “сходолазів” близько 300 тис. грн. і майже 50 тис грн. було зекономлено для бюджету через процедуру “Прозоро”. Працівники терцентрів відтепер зможуть допомагати людям з обмеженими фізичними можливостями, якщо їм необхідно буде спуститися із верхніх поверхів багатоповерхівок, необладнаних ліфтами. Пристрій італійського виробництва з гарантією і післягарантійним технічним обслуговуванням на всьому протязі використання. Він легкий у користуванні і транспортуванні, має невелику вагу і розрахований на підйом-спуск до 12 поверхів. Також додатково було придбано запасні комплекти акумуляторних батерей, що дозволить за один виїзд спеціалізованого автомобіля здійснити спуск-підйом до восьми візковиків за день.
1478527792_img_1978_novyy-razmer
Міський голова Віталій Малецький разом з депутатом міської ради Володимиром Шибашовим наголосили про необхідність руху нашого суспільства до безбар*єрного середовища, яке дозволить нашим співмешканцям з особливими потребами вільно почувати себе в повсякденному житті та приймати активну участь у суспільному житті, не обмежуючи себе відстанями і умовами.
     Міський голова Віталій Малецький запевнив, що в бюджеті  наступного року за поданням фракції “Рідне місто” заплановано передбачити кошти для закупівлі ще кількох одиниць спеціальної техніки для людей з особливими потребами, зокрема це ще 2 “сходолази”, пристосування для безпечного опускання-піднімання в басейн, тренажерне містечко для візковиків та кошти для оснащення тренажерами спортивного залу Реабілітаційного центру і будівництва в Реабілітаційному центрі спортивного майданчика для рухливих ігор – Боча, Волейбол, Баскетбол, в тому числі, для людей з інвалідністю. а найголовніше – це придбання двох спеціалізованих автомобілів для перевезення людей з обмеженими можливостями.
phoca_thumb_l_voskresensk-pionerball-115silovye-trenazhery-dlya-ulicy
        Будемо сподіватись що міська рада підтримає такі важливі зміни до Програми “Турбота” і наше рідне місто буде впевнено рухатись до безбар*єрного середовища…

Залишити відповідь