Кременчужани вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня памяті Героїв Небесної Сотні в Кременчуці 20 лютого відбудуться урочистий мітинг, організований міською владою, та народне віче за ініціативи громадських активістів. Обидва заходи збирають людей на вул Соборній біля біля пам’ятного знаку «Героям Небесної сотні», на мітинг – о 14.00., на віче – о 17.30.

 

 

Знак “Героям Небесної Сотні” встановлено в червні 2015 р. 


Пам’ятний день встановлений указом Президента України від 11 лютого 2015 р. з метою увічнення великої людської, цивільної і національної відваги і самовідданості, сили духу і стійкості громадян, гідного вшановування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час революції Гідності (листопад 2013 р. – лютий 2014 р.).
У числі Героїв Небесної Сотні – кременчужанин, Герой України Ігор Сердюк, який загинув 18 лютого 2014 р. на барикадах в Києві. Його портрет разом зі світлинами інших Героїв розміщено на пам’ятному знаку «Героям Небесної Сотні», що був встановлений у Кременчуці в червні 2015 р. після неодноразових звернень міських активістів до мерії.
Наразі ж у Кременчуцькому міськвикономі замість меморіального стенду планують відкрити пам’ятник Героям Небесної Сотні та Героям АТО. Місцем його розташування розглядають головну алею парку «Юбілейний» біля Місьького палацу культури. Однак, ескіз пам’ятника ще не затверджено, міська комісія з найменувань обєктів та увічнення пам’яті видатних земляків розглядає пропозиції вже 8 місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто