Відремонтували, а вода все одне капає. Якість ремонту дахів міських будинків визначить спеціальна комісія

За результатами депутатського запиту Олександра Плескуна (фракція партії «Рідне місто») міськвиконкомом має бути створена спеціальна комісія, яка визначить кількість багатоповерхівок з неякісно виконаним ремонтом покрівель та суму відшкодування витрат з підрядника на проведення повторних ремонтів дахів.

 

 

 

Міський голова Віталій Малецький має  докласти зусиль для вирішення проблеми дірявих дахів. Адже він – послідовник справ Олега Бабаєва, а покійний мер був дуже наполегливим у цьому питанні. 


31 січня на сесії Кременчуцької міської ради депутат Олександр Плескун озвучив запит, інформація якого повинна примусити міську владу щонайменше задуматись: чи не зійшла вона, бува, з курсу, наміченому покійним мером Олегом Бабаєвим? Адже в місті знову постала проблема, дахів, що течуть, яку успішно подолав упродовж кількох років свого керівництва містом Олег Бабаєв.
Отже, суть депутатського запиту Олександра Плескуна:
– До мене, як до депутата, звернулася Васюк Олена Олексіївна, мешканка вул. Правобережної, буд. 40А, кв 119 зі скаргою на бездіяльність керуючої компанії ТОВ «Місто для людей», раніше ТОВ «Добробит», щодо термінового ремонту даху над її квартирою. Помешкання жінки було затоплено внаслідок протікання покрівлі. Я безпосередньо звернувся до ТОВ «Місто для людей», керівництво якої повідомило мене, що капітальний ремонт даху в цьому будинку проводився нещодавно, але внаслідок неправильного виконання ремонтних робіт та використання неякісних матеріалів, цей ремонт виявися недовговічним Також стало відомо, що аналогічна проблема виникла ще в кількох будинках Кременчука, де працював означений підрядник. На моє письмове звернення до міського голови від 16.11. 2016 р. щодо бездіяльності керуючої компанії та необхідності створення спеціальної комісії з розгляду питання неякісного ремонту покрівель відповідь до тепер відсутня. Тому зараз у формі запиту до міського голови я знову прошу створити комісію, яка визначить кількість будинків з неякісним ремонтом покрівель та суму відшкодування витрат з підрядника на проведення повторних ремонтів дахів.
Депутатський запит Олександра Плескуна було підтримано. Мер Віталій Малецький має запрацювати і докласти зусиль для вирішення означеної проблеми дахів. Адже Олег Бабаєв був дуже наполегливим у цьому питанні, а нинішній мер принаймні називає себе його послідовником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто