Військових і ветеранів вітають із Днем Збройних Сил України!

zbori-1

6 грудня – особливий день для всіх українських військовослужбовців, працівників та ветеранів Збройних Сил України. Це їх професійне свято. У Кременчуці, де свого часу дислокувалося кілька військових частин, за давньою славною традицією з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися урочисті збори.

На урочистості до палацу культури «Кредмаш» завітали представники міської влади на чолі з секретарем Кременчуцької міської ради, полковником у запасі Юрієм Гриценком, представники військових частин, що дислокуються в місті, ветерани військової служби, учасники миротворчих місій,  учасники АТО, волонтери, та вихованці Кременчуцького  військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Вітаючи присутніх з професійним святом, Юрій Гриценко зазначив, що цього дня український народ віддає данину глибокої поваги всім, хто служить Вітчизні, хто охороняє суверенітет і національні інтереси нашої країни, хто продовжує її історичні переможні традиції, всім, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України. Всім захисникам Вітчизни Юрій Гриценко побажав міцного здоров’я, щастя та успіхів у ратній службі. Військовослужбовцям, учасникам АТО та волонтерам було вручено нагороди – Почесні грамоти Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Привітали своїх колег зі святом також представники військових частин, які дислокуються у Кременчуці, та ветерани військової служби, а також кращі творчі колективи міста.

Фото з сайту Кременчуцької міської міської ради.

zbori

zbori-4

zbori-2zbori-3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто