Військових і ветеранів вітають із Днем Збройних Сил України!

zbori-1

6 грудня – особливий день для всіх українських військовослужбовців, працівників та ветеранів Збройних Сил України. Це їх професійне свято. У Кременчуці, де свого часу дислокувалося кілька військових частин, за давньою славною традицією з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися урочисті збори.

На урочистості до палацу культури «Кредмаш» завітали представники міської влади на чолі з секретарем Кременчуцької міської ради, полковником у запасі Юрієм Гриценком, представники військових частин, що дислокуються в місті, ветерани військової служби, учасники миротворчих місій,  учасники АТО, волонтери, та вихованці Кременчуцького  військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою.

Вітаючи присутніх з професійним святом, Юрій Гриценко зазначив, що цього дня український народ віддає данину глибокої поваги всім, хто служить Вітчизні, хто охороняє суверенітет і національні інтереси нашої країни, хто продовжує її історичні переможні традиції, всім, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю на сході України. Всім захисникам Вітчизни Юрій Гриценко побажав міцного здоров’я, щастя та успіхів у ратній службі. Військовослужбовцям, учасникам АТО та волонтерам було вручено нагороди – Почесні грамоти Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Привітали своїх колег зі святом також представники військових частин, які дислокуються у Кременчуці, та ветерани військової служби, а також кращі творчі колективи міста.

Фото з сайту Кременчуцької міської міської ради.

zbori

zbori-4

zbori-2zbori-3

Залишити відповідь