XVI сесiя мiської ради Кременчука

На чергову сесiю мiськоI ради  VII скликання для розгляду депутатами було внесено 65 питань.

644_145622904470859

На початку сесii мер мiста Вiталiй Малецький виступив з привiтальними промовами до учасникiв АТО, спортсменiв, ювiлярiв, депутатiв та громадських активiстiв з нагоди Дня мiсцевого самоврядування.

big-2477

Зокрема, мiський голова вручив ордер на квартиру кременчуцькому герою АТО Анатолію Парафило, який майже з самого початку війни на сході, з квітня 2014 року захищав територіальну цілісність України на сході. Анатолій Парафило проходив службу в медроті 93-ї ОМБр і в червні 2014 року на блокпості під Водяним отримав важке поранення, яке призвело до інвалідності 1 групи. Більше двох років Анатолій лікується і не втрачає надії повернутися до активного життя. Наразі він працює у військовому шпиталі і допомагає побратимам, які отримали важкі поранення, адаптуватись до мирного життя.

n22a2021-610x407

Також за гiдне представлення нашого рiдного мiста на Олiмпiйських iграх в Рio мiський голова Віталій Малецький вiдзначив вихованку ДЮСШ “Авангард” Ольгу Ляхову i вiд iменi мiськоi ради побажав iй подальших успiхiв.

n22a2084-610x407

При розгляді основного питання сесії, яке викликало найбільше обговорень серед депутатів і громадськості,  “Про створення “Муніципальної поліції”, фракція “Рідне місто” зайняла принципову позицію щодо повноважень майбутніх поліцейських і юридичного обгрунтування положень Статуту організації. Голова фракції Олександр Роженко   у своєму виступі зазначив, що фракція підтримує створення охоронного комунального підприємства з виключно охоронними функціями з можливим подальшим їх розширенням згідно з законодавством України.

unnamed

Багато обговорень також викликали деякі земельні питання. Голова бюджетної комісії, депутат фракції “Рідне місто” Олександр Плескун наполягав на відмові у продовженні терміну дії оренди землі тим користувачам, які мають заборгованність перед бюджетом і запропонував знімати в подальшому такі питання з розгляду до моменту погашення заборгованності або реструктуризації боргу з наданням гарантійного листа про обов*язкове погашення.

n22a6417

На думку депутата, такі заходи будуть дисціплінувати користувачів і заохочувати їх до сплати земельного податку, що надасть змогу більш ефективно наповнювати бюджет і запобігти в подальшому накопиченню боргів по сплаті за землю.

Всі питання чергової XVI сесії міської ради були розглянуті за один день. Наступна сесія міської ради відбудеться 22 грудня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто