XVI сесiя мiської ради Кременчука

На чергову сесiю мiськоI ради  VII скликання для розгляду депутатами було внесено 65 питань.

644_145622904470859

На початку сесii мер мiста Вiталiй Малецький виступив з привiтальними промовами до учасникiв АТО, спортсменiв, ювiлярiв, депутатiв та громадських активiстiв з нагоди Дня мiсцевого самоврядування.

big-2477

Зокрема, мiський голова вручив ордер на квартиру кременчуцькому герою АТО Анатолію Парафило, який майже з самого початку війни на сході, з квітня 2014 року захищав територіальну цілісність України на сході. Анатолій Парафило проходив службу в медроті 93-ї ОМБр і в червні 2014 року на блокпості під Водяним отримав важке поранення, яке призвело до інвалідності 1 групи. Більше двох років Анатолій лікується і не втрачає надії повернутися до активного життя. Наразі він працює у військовому шпиталі і допомагає побратимам, які отримали важкі поранення, адаптуватись до мирного життя.

n22a2021-610x407

Також за гiдне представлення нашого рiдного мiста на Олiмпiйських iграх в Рio мiський голова Віталій Малецький вiдзначив вихованку ДЮСШ “Авангард” Ольгу Ляхову i вiд iменi мiськоi ради побажав iй подальших успiхiв.

n22a2084-610x407

При розгляді основного питання сесії, яке викликало найбільше обговорень серед депутатів і громадськості,  “Про створення “Муніципальної поліції”, фракція “Рідне місто” зайняла принципову позицію щодо повноважень майбутніх поліцейських і юридичного обгрунтування положень Статуту організації. Голова фракції Олександр Роженко   у своєму виступі зазначив, що фракція підтримує створення охоронного комунального підприємства з виключно охоронними функціями з можливим подальшим їх розширенням згідно з законодавством України.

unnamed

Багато обговорень також викликали деякі земельні питання. Голова бюджетної комісії, депутат фракції “Рідне місто” Олександр Плескун наполягав на відмові у продовженні терміну дії оренди землі тим користувачам, які мають заборгованність перед бюджетом і запропонував знімати в подальшому такі питання з розгляду до моменту погашення заборгованності або реструктуризації боргу з наданням гарантійного листа про обов*язкове погашення.

n22a6417

На думку депутата, такі заходи будуть дисціплінувати користувачів і заохочувати їх до сплати земельного податку, що надасть змогу більш ефективно наповнювати бюджет і запобігти в подальшому накопиченню боргів по сплаті за землю.

Всі питання чергової XVI сесії міської ради були розглянуті за один день. Наступна сесія міської ради відбудеться 22 грудня.

 

Залишити відповідь