ВБФ “Джерело Дніпра” піклується про молоде покоління

Із 2004 р. діє стипендіальна програма Фонду «Джерело Дніпра» для заохочення кращих студентів кременчуцьких вузів, успішних у навчанні та активних у громадському і студентському житті. А з 2009 р. Фонд надає можливість молодим людям із малозабезпечених сімей безкоштовну можливість навчатися на підготовчих курсах у КрНУ ім. М. Остроградського, щоб здобути належні знання для вступу у вузи. 

 IMG_1563За останні 10 років Центральна бібліотечна система для дітей отримала від Фонду «Джерело Дніпра» майже 4 тис. книжок для читачів різного віку, а бібліотекарі – необхідну оргтехніку.

 Вже не один рік ВБФ «Джерело Дніпра» опікується Кременчуцькою дитячою художньою школою ім. О. Литовченка, завдяки меценатам у закладі з’явилися нові мольберти та скульптури для малювання, до приміщення провели опалення та гарячу воду, у дворі зробили ландшафтний дизайн, допомогли з утепленням будівлі. Доброю традицією стала й організація цікавих та натхненних екскурсій для юних митців. 

 Фонд «Джерело Дніпра» незмінно допомагає об’єднанню ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» у проведенні щорічної військово-спортивної ігри «Патріот», яка напередодні Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників проходить на території військової частини А1546. Традицією став і міський конкурс патріотичної пісні серед школярів, який щороку проходить у жовтні. Про подарунки переможцям дбає Фонд. 

 Щороку на початку вересня у Кременчуці стартує міський дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед шкільних команд на призи Почесного громадянина Кременчука, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина. За традицією, урочисте відкриття турніру відбувається в ліцеї № 4 на футбольному майданчику зі штучним покриттям, обладнаному за сприяння Фонду.

 Полтавський обласний чемпіонат зі скелелазіння на призи Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина у 2010 р. набув статусу всеукраїнського. Змагання, в яких беруть участь молоді спортсмени з різних куточків України, проходять на штучному скеледромі манежу СК «Політехнік», обладнаному завдяки Фонду «Джерело Дніпра».

 Щорічний проект «Ми – клас!» від Фонду «Джерело Дніпра» та громадської організації «Рідне місто» – дуже популярний серед кременчуцьких школярів. Щороку кількість учасників конкурсу на найдружніший та найактивніший клас збільшується, адже всі вони завдяки організаторам мають змогу відпочити у боулінг-центрі ТРК «Європа», а переможці наприкінці навчального року – здійснити подорож до пам’ятних  місць України.

 Творчі конкурси для юних кременчужан – до Міжнародного дня захисту дітей та Дня святого Миколая – теж яскрава традиція. Нагородження авторів кращих робіт та переможців відбувається у ТРК «Європа». Це справжнє свято зі щедрими подарунками та захоплюючою грою в боулінг!

 Традиційно напередодні 1 вересня одна з кременчуцьких шкіл отримує від Благодійного фонду подарунок, необхідний для якісного навчального процесу. Так, за допомоги Фонду в школах №№ 13, 14, 17, 19, 24, 31, 1 з’явилися інтерактивні дошки, нові меблі, комп’ютерна техніка тощо. 

     IMG_6373IMG_5710

IMG_3414

 

 

 

 

IMG_1476IMG_8547

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто