ВБФ “Джерело Дніпра” піклується про молоде покоління

Із 2004 р. діє стипендіальна програма Фонду «Джерело Дніпра» для заохочення кращих студентів кременчуцьких вузів, успішних у навчанні та активних у громадському і студентському житті. А з 2009 р. Фонд надає можливість молодим людям із малозабезпечених сімей безкоштовну можливість навчатися на підготовчих курсах у КрНУ ім. М. Остроградського, щоб здобути належні знання для вступу у вузи. 

 IMG_1563За останні 10 років Центральна бібліотечна система для дітей отримала від Фонду «Джерело Дніпра» майже 4 тис. книжок для читачів різного віку, а бібліотекарі – необхідну оргтехніку.

 Вже не один рік ВБФ «Джерело Дніпра» опікується Кременчуцькою дитячою художньою школою ім. О. Литовченка, завдяки меценатам у закладі з’явилися нові мольберти та скульптури для малювання, до приміщення провели опалення та гарячу воду, у дворі зробили ландшафтний дизайн, допомогли з утепленням будівлі. Доброю традицією стала й організація цікавих та натхненних екскурсій для юних митців. 

 Фонд «Джерело Дніпра» незмінно допомагає об’єднанню ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» у проведенні щорічної військово-спортивної ігри «Патріот», яка напередодні Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників проходить на території військової частини А1546. Традицією став і міський конкурс патріотичної пісні серед школярів, який щороку проходить у жовтні. Про подарунки переможцям дбає Фонд. 

 Щороку на початку вересня у Кременчуці стартує міський дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед шкільних команд на призи Почесного громадянина Кременчука, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина. За традицією, урочисте відкриття турніру відбувається в ліцеї № 4 на футбольному майданчику зі штучним покриттям, обладнаному за сприяння Фонду.

 Полтавський обласний чемпіонат зі скелелазіння на призи Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина у 2010 р. набув статусу всеукраїнського. Змагання, в яких беруть участь молоді спортсмени з різних куточків України, проходять на штучному скеледромі манежу СК «Політехнік», обладнаному завдяки Фонду «Джерело Дніпра».

 Щорічний проект «Ми – клас!» від Фонду «Джерело Дніпра» та громадської організації «Рідне місто» – дуже популярний серед кременчуцьких школярів. Щороку кількість учасників конкурсу на найдружніший та найактивніший клас збільшується, адже всі вони завдяки організаторам мають змогу відпочити у боулінг-центрі ТРК «Європа», а переможці наприкінці навчального року – здійснити подорож до пам’ятних  місць України.

 Творчі конкурси для юних кременчужан – до Міжнародного дня захисту дітей та Дня святого Миколая – теж яскрава традиція. Нагородження авторів кращих робіт та переможців відбувається у ТРК «Європа». Це справжнє свято зі щедрими подарунками та захоплюючою грою в боулінг!

 Традиційно напередодні 1 вересня одна з кременчуцьких шкіл отримує від Благодійного фонду подарунок, необхідний для якісного навчального процесу. Так, за допомоги Фонду в школах №№ 13, 14, 17, 19, 24, 31, 1 з’явилися інтерактивні дошки, нові меблі, комп’ютерна техніка тощо. 

     IMG_6373IMG_5710

IMG_3414

 

 

 

 

IMG_1476IMG_8547

 

 

 

 

 

Залишити відповідь