Джерело добра

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» 5 грудня відзначає своє 10-річчя. У Кременчуці він відомий, напевно, всім, як і прізвище його засновників – вельмишанованої у місті родини Матициних. З нагоди ювілею Фонду Володимир Митрофанович та Тетяна Юріївна приймали численні вітання.

Вручение дипломаЗа активну меценатську діяльність, цілу низку соціальних проектів, підтримку талановитої молоді, допомогу ветеранам й інвалідам, відродження православних святинь, розвиток спорту серед дітей Фонд «Джерело Дніпра» заслужено називають символом добра і благих справ. А віднедавна у Фонду з легкої руки одного з його підопічних з’явився ще один неформальний, але дуже вагомий титул: «Джерело Дніпра» – це бренд Кременчука. Це, дійсно, так, тож не дивно, що засновників Благодійного фонду з ювілеєм особисто вітали керівники області й міста, численних установ і закладів, громадських організацій, з якими «Джерело Дніпра» тісно співпрацює вже упродовж багатьох років.  

– Якщо в нас буде більше таких людей, як засновники Фонду «Джерело Дніпра», ми будемо жити дійсно по-європейськи, – відзначив перший заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Оніщенко, дякуючи Володимиру Матицину, своєму колезі-депутату облради, котрий у насиченому графіку роботи й депутатської діяльності  знаходить час і можливість для благодійності. «Я щиро дякую також Тетяні Юріївні, бо якщо Володимир Митрофанович є мотором Фонду, то душею і розумом «Джерела Дніпра» – безумовно, його дружина. Вона, як мати, опікується справами Фонду», – зауважив Володимир Оніщенко.  

Заступник міського голови Кременчука Валерій Медведовський підкреслив, що кожен кременчужанин на запитання: «Що він знає про родину Матициних?», відповість, що це люди, які багато роблять для міста. Від імені мера Валерій Медведовський подякував  засновникам Фонду «Джерело Дніпра» й вручив почесні грамоти, а від себе особисто додав: «Я все життя вчусь у Вас, Володимире Митрофановичу, ще з часів, коли Ви були директором (нафтопереробного заводу – авт.)».

Ще безліч теплих слів лунало на адресу Володимира і Тетяни Матициних, численні гості вручали грамоти, подарунки і навіть медалі! Так, за клопотанням кременчуцького об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», а також Міської ради ветеранів Всеукраїнська спілка ветеранів-інвалідів війни в Афганістані нагородила Володимира Митрофановича і Тетяну Юріївну медалями «За благодійність». А голова громадської організації «Рідне місто» Юрій Гриценко виступив з ініціативою на основі доброчинних проектів Фонду «Джерело Дніпра» створити Перший віртуальний музей-літопис добрих справ.

Получение медали

 

 

 

 

 

 

 

«Пусть Господь благословит Вас...» НИКОЛАЙ, Епископ Кременчугский и Лубенский:

«Пусть Господь благословит Вас…»
НИКОЛАЙ, Епископ Кременчугский и Лубенский:

 

 

-Настоящие возможности всегда открываются у тех, кто помогает, кто открыт нуждам других. Господь сказал: «Блаженнее давать, нежели принимать». Невозможно перечислить все добрые дела, в которых принимал участие Фонд «Джерело Дніпра» за эти годы. Особенно радостно осознавать, что в поддержке благих начинаний Православной Церкви Вы всегда – среди первых, кто приходит на помощь. Позвольте поздравить Почетного Президента Фонда Владимира Матыцина и всех, кто трудится в этой организации, с 10-летием. Пусть Господь благословит Вас Своей благодатью на многие Лета!

 

 

 

 

 

 

 

 

«У ветеранів стає тепліше на душі» Микола ЛИТВИНЕНКО, головний лікар Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни:

«У ветеранів стає тепліше на душі»
Микола ЛИТВИНЕНКО, головний лікар Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни:

— Володимир Митрофанович Матицин дуже часто заходить до госпіталю, щоб ознайомитись з умовами перебування наших пацієнтів, й обов’язково цікавиться, чи не потрібна допомога. І в адміністрації госпіталю, і у ветеранів стає тепліше на душі, адже в нашій країні є чудові люди, котрі не байдужі до проблем сивочолих захисників. Щороку Благодійний фонд дарує ветеранам війни медичне і побутове обладнання, необхідний інвентар, дбає про комфорт у палатах і належні умови для лікування.

 

 

 

 

 

 

 

 

«Засновник «Джерела Дніпра» – давній друг музею» Алла ГАЙШИНСЬКА, директор Кременчуцького краєзнавчого музею:

«Засновник «Джерела Дніпра» – давній друг музею»
Алла ГАЙШИНСЬКА, директор Кременчуцького краєзнавчого музею:

— Із Фондом «Джерело Дніпра» музей співпрацює вже не перший рік, і ми маємо достатньо підстав дякувати йому за екскурсії для школярів, незабутні театралізовані свята «Ніч у музеї» та «День музеїв», проект «Музей майбутнього», оргтехніку, книги, музейне обладнання… А засновник і Почесний Президент Фонду Володимир Матицин взагалі – наш давній друг, член Піклувальної ради і почесний член краєзнавчого музею.
Вірю, що 10-річна діяльність «Джерела Дніпра» є досить вагомою заявкою на рядок у «Золотій книзі добра і благодійності», котра, сподіваюсь, колись буде написана в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

«Підтримкою Благодійного фонду користуємось з 2005 р.» Михайло ЗАГІРНЯК, ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського:

«Підтримкою Благодійного фонду користуємось з 2005 р.»
Михайло ЗАГІРНЯК, ректор Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського:

— Наш університет з 2005 р. користується підтримкою Фонду «Джерело Дніпра», за що ми щиро вдячні його засновникам. Якраз у 2005 р. була започаткована стипендія Фонду для талановитих студентів. З того часу 18 наших активістів, відмінників, спортсменів стали стипендіатами Фонду. В березні 2006 р. Фонд допоміг спорудити у спорткомплексі університету перший на Полтавщині скеледром, що дало можливість розвивати альпінізм і скелелазіння серед школярів та студентів. Щороку за підтримки Фонду проводиться Відкритий чемпіонат Полтавщини зі скелелазіння серед дітей і молоді, Чемпіонат України серед ветеранів, з 2012 р. – Чемпіонат України серед студентів. Упевнений, що Фонд «Джерело Дніпра» зробить все можливе, щоб майбутнє країни було в руках здорової та успішної молоді.

 

 

 

 

 

«Володимир Матицин завжди підтримував громадські ініціативи» Юрій ГРИЦЕНКО, голова ГО «Рідне місто»:

«Володимир Матицин завжди підтримував громадські ініціативи»
Юрій ГРИЦЕНКО, голова ГО «Рідне місто»:

— З досвіду 8-річної співпраці громадської організації «Рідне місто» з Фондом «Джерело Дніпра» можу сказати, що Володимир Матицин завжди підтримував громадські ініціативи, спрямовані на вирішення соціальних проблем, реалізацію значимих суспільних проектів, розвиток творчих особистостей, збереження історичної та культурної спадщини. Характерно, якщо засновники Фонду беруться за справу, то виконують її зі щирою душею і найшляхетнішими намірами. Й особливо важливо, що ця робота не залежить від політичної кон’юнктури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто