Забуттю не підлягає

Піклування про ветеранів – один із пріоритетних напрямків роботи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». Щороку в День Перемоги та  День визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин вітає пацієнтів Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни і дарує подарунок закладу. Це медичне і побутове обладнання, необхідний інвентар, все для того, щоб пацієнти почувалися комфортно, а медперсонал мав можливість надавати їм якісне лікування й оздоровлення.

 IMG_7378Подорожі активістів ветеранського руху по місцях бойової слави – традиційні. Із 2004 р. в оксамитовий сезон на Чорному морі кременчуцькі ветерани вирушають до Севастополя, незмінно, 22 червня, у День скорботи ???, відвідують місце переправи радянських воїнів поблизу с. Келеберда. Також завдяки Фонду «Джерело Дніпра» кременчужани відвідали музей Корсунь-Шевченківської битви, Переяслав-Хмельницький, меморіальний комплекс у Києві, Полтавський музей авіації та військово-історичний музей.

 За активного сприяння Фонду у Кременчуці зведено меморіальний комплекс «На Афганской тропе» – один із кращих на теренах усього колишнього СРСР. Незмінно 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Фонд надає потрібну допомогу кременчуцьким воїнам-афганцям у проведенні святкових заходів.

 За сприяння Фонду «Джерело Дніпра» задля вшанування пам’яті героїв Великої Вітчизняної війни та збереження історії у Кременчуці на пл. Перемоги споруджено стелу «Перший день після війни», а в районі Першої міськлікарні – пам’ятник герою-визволителю, радянському лейтенанту Георгію Рязанцеву. А в Охтирці, на Сумщині, споруджено памятник Герою України Олексію Бересту, який у травні 1945 року підняв прапор Перемоги над Берліном.

IMG_4124

 

 

 

 

 

 

7Y6D0811 DSCF2256

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто