Забуттю не підлягає

Піклування про ветеранів – один із пріоритетних напрямків роботи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». Щороку в День Перемоги та  День визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин вітає пацієнтів Кременчуцького обласного госпіталю інвалідів війни і дарує подарунок закладу. Це медичне і побутове обладнання, необхідний інвентар, все для того, щоб пацієнти почувалися комфортно, а медперсонал мав можливість надавати їм якісне лікування й оздоровлення.

 IMG_7378Подорожі активістів ветеранського руху по місцях бойової слави – традиційні. Із 2004 р. в оксамитовий сезон на Чорному морі кременчуцькі ветерани вирушають до Севастополя, незмінно, 22 червня, у День скорботи ???, відвідують місце переправи радянських воїнів поблизу с. Келеберда. Також завдяки Фонду «Джерело Дніпра» кременчужани відвідали музей Корсунь-Шевченківської битви, Переяслав-Хмельницький, меморіальний комплекс у Києві, Полтавський музей авіації та військово-історичний музей.

 За активного сприяння Фонду у Кременчуці зведено меморіальний комплекс «На Афганской тропе» – один із кращих на теренах усього колишнього СРСР. Незмінно 15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Фонд надає потрібну допомогу кременчуцьким воїнам-афганцям у проведенні святкових заходів.

 За сприяння Фонду «Джерело Дніпра» задля вшанування пам’яті героїв Великої Вітчизняної війни та збереження історії у Кременчуці на пл. Перемоги споруджено стелу «Перший день після війни», а в районі Першої міськлікарні – пам’ятник герою-визволителю, радянському лейтенанту Георгію Рязанцеву. А в Охтирці, на Сумщині, споруджено памятник Герою України Олексію Бересту, який у травні 1945 року підняв прапор Перемоги над Берліном.

IMG_4124

 

 

 

 

 

 

7Y6D0811 DSCF2256

Залишити відповідь