1 червня в Кременчуці – позачергова сесія міської ради. Депутатам пропонуватимуть прийняти звернення до Президента України та Генпрокурора щодо ситуації навколо ГО «Молодіжний Парламент Кременчука».

30 травня на засіданні Президії Кременчуцької імської ради міський голова Віталій Малецький пояснив мету позачергового скликання сесії міської ради. .Відправною точкою для перевіки контролюючих органів є комунальне приміщення в центрі Кременчука, яке Молодіжний Парламент орендує за 1 гривню. Мер обурений діями Департаменту т захисту економіки . Також тим, що розгляд справи у Жовтневому райсуді у Полтаві у справі з приміщенням, яке займає Молодіжний Парламент Кременчука,  відбувся без  представників міськвиконкому Кременчука.

«Даний підрозділ просив суд у доступі до речей і документів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради стосовно договорів, які були укладені між виконкомом і громадською організацією, яка називається «Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій». Наполягання слідчого розглядалося без участі представника міськвиконкому… Тобто, вони зібралися самі… відверто кажучи, навішали нам ярликів якихось, що там якась змова, з якихось корисливих мотивів, з метою нанесення збитків якихось бюджету і далі по тексту», – зазначив Віталій Малецький.

Він нагадав, що приміщення, навколо якого здійнявся скандал, ще у 2000, 2006 і 2010 рр.  передавалося у користування за 1 гривню. Тоді теж були рішення міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто