10 тисяч кременчужан у 2016 р. отримали 50% знижку на ліки в аптеках за рахунок міського бюджету

Програму «Доступна аптека» було затверджено на сесії Кременчуцької міської ради і вона  почала діяти  з  березня 2016 року. Як повідомив начальник міського управління  охорони здоров’я Максим Середа, перший етап програми дозволив знизити ціни на лікарські засоби на 10-15%, а з серпня на деякі препарати до 50%. Загалом торік кременчужанам було виписано  понад 21 тис. рецептів на придбання ліків за пільговими цінами. На компенсацію різниці у вартості з   бюджету міста  було виділено близько  400 тис. грн.

За словами Максима Середи, 1 рецепт в середньому дозволяє зекономити людям  близько 20 грн. Тож, на його думку, виходить, що  10 тисяч кременчужан отримали 50% знижку на ліки.

Начальник міського управління охорони здоров’я  наголошує, що  програма «Доступна аптека» продовжує діяти і в 2017 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто