Є кандидат на посаду директора КТРК

1434696596_1

Очолити Кременчуцьку телерадіокомпанію хоче журналіст Тарас Деркач. Його кандидатуру запропонував розглянути голова депутатської групи «Кременчук» Олег Сазонов. – Це єдина кандидатура на сьогодні. Тарас Деркач сам запропонував себе. Від Василя Івка жодної кандидатури не було, тому депутати і порушують це питання. Якщо до сесії з’являться нові кандидатури, будемо розглядати всі. Аби вони влаштовували місто і більшість депутатів, – сказав Олег Сазонов.
Він говорить, що відповідний проект на сесію міськради будо підготовлено. Але під час засідання президії секретар міськради Василь Івко зауважив, що не включить дане питання до порядку денного.
– Кандидатуру, яку ви пропонуєте, ніхто не обговорював зі мною. Можете виносити питання на сесію від групи депутатів, але в порядку денному його не буде, – зазначив Василь Івко. Однак кандидатуру Тараса Деркача депутати таки розглядатимуть в ході підготовки до сесії.
Нагадаємо, раніше з посади директора КТРК зі скандалом звільнили Сергія Перепелятника. Тарас Деркач у журналістиці не перший рік, працював у газеті колісного заводу, виданні «Уїк-енд». Зараз працює на Кременчуцькому громадському телебаченні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто