Делегація Кременчука відвідала місто Алітус в Литві

Делагація нашого рідного міста Кременчука на чолі з секретарем міської ради і депутатом фракції “Рідне місто” Юрієм Гриценком відвідала з дружнім візитом місто Алітус в Литві.

На зустрічі делегацій пан Гриценко виступив з презентацією Кременчука, а мер Алітуса Вітаутас Григаравічус  презентував гостям місто Алітус.

dsc_1394_2

В ході спілкування представники нашого міста домовилися про подальші кроки, спрямовані на встановлення побратимських зв`язків між двома містами – Кременчуком та Алітусом. У складі делегації: директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв`язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, депутат міської ради, декан факультету економіки та управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, професор Андрій Почтовюк, директор Департаменту освіти, професор Геннадій Москалик , Генеральний директор комунального підприємства «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін.

Представник нашого університету, декан факультету економіки та управління, професор Андрій Почтовюк зустрівся з мером міста Алітус паном Вітаутасом Грігаравічюсом, виступив з презентацією нашого університету, а також обговорив програму довгострокового співробітництва між КрНУ та Університетом прикладних наук Алітаус Kolegija з його представниками – деканом Факультету підприємництва та інженерії Сігітасом Нарушявічюсом і директором Центру міжнародний зв`язків Розалією Радлінскайте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто