Переможці військово-спортивної гри “Патріот” побували на екскурсії в Полтаві

22 вересня переможці цьогорічної військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів кременчуцьких  загальноосвітніх закладів  побували на екскурсії в Полтаві, в Музеї дальньої авіації. Такий подарунок трьом лідерам – командам ЗОШ № 17, ЗОШ №22 та гімназії № 5 – зробили організатори – Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

 

 

 

Фотосесія на фоні літаків

Збірна команда переможців цьогорічної гри «Патріот» -старшокласники трьох кременчуцьких шкіл – ЗОШ № 17, ЗОШ № 22 та гімназії № 5 – всього 36 осіб, 22 вирушила комфортабельним автобусом до Полтави, де на них чекав Музей дальньої авіації й літаки-бомбардувальники, встановлені під відкритим небом. Раніше ця техніка належала Полтавській дивізії дальньої бомбардувальної авіації, а нині це – експонати. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе пілотом чи штурманом, посівши місце в кабіні за штурвалом грізного бомбардувальника. У найбільшому захваті від такої можливості були, звісно, хлопці.

Після фотосесій на фоні літаків кременчужани вирушили в музей у приміщенні, де екскурсоводи за допомоги наочних матеріалів, документів, експозицій розповіли про історію військової частини від самого початку її створення.

І на завершення подорожі учні оглянули пам’ятні місця Полтави і ще раз пофотографувались. Вражень від цього дня було багато, й емоцій теж. Безумовно, позитивних.

Залишити відповідь