Переможці військово-спортивної гри “Патріот” побували на екскурсії в Полтаві

22 вересня переможці цьогорічної військово-спортивної гри «Патріот» серед учнів кременчуцьких  загальноосвітніх закладів  побували на екскурсії в Полтаві, в Музеї дальньої авіації. Такий подарунок трьом лідерам – командам ЗОШ № 17, ЗОШ №22 та гімназії № 5 – зробили організатори – Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

 

 

 

Фотосесія на фоні літаків

Збірна команда переможців цьогорічної гри «Патріот» -старшокласники трьох кременчуцьких шкіл – ЗОШ № 17, ЗОШ № 22 та гімназії № 5 – всього 36 осіб, 22 вирушила комфортабельним автобусом до Полтави, де на них чекав Музей дальньої авіації й літаки-бомбардувальники, встановлені під відкритим небом. Раніше ця техніка належала Полтавській дивізії дальньої бомбардувальної авіації, а нині це – експонати. Кожен бажаючий мав змогу відчути себе пілотом чи штурманом, посівши місце в кабіні за штурвалом грізного бомбардувальника. У найбільшому захваті від такої можливості були, звісно, хлопці.

Після фотосесій на фоні літаків кременчужани вирушили в музей у приміщенні, де екскурсоводи за допомоги наочних матеріалів, документів, експозицій розповіли про історію військової частини від самого початку її створення.

І на завершення подорожі учні оглянули пам’ятні місця Полтави і ще раз пофотографувались. Вражень від цього дня було багато, й емоцій теж. Безумовно, позитивних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.