16 травня відбудеться жеребкування щодо виділення земельних ділянок в мікрорайоні «Озерний» учасникам АТо та бойових дій  

Жеребкування розпочнеться у великому залі міськвиконкому 16 травня 2017 року  о 10.00. У мікрорайоні «Озерний» визначено 460 земельних ділянок для учасників Ато та бойових дій. 13 з них вже виділено членам родин загиблих, ще 3 з них члени комісії вирішили зарезервувати, інші будуть виставлені на жеребкування.

Наразі, як повідомляє прес-служба міськвикконому, до управління земельних ресурсів подано більше 1000 заяв від учасників бойових дій, членів родин загиблих. Є також заяви від учасників АТО, які не мають кременчуцької реєстрації,  їх окремо розглядатимуть члени робочої групи щодо допущення до жеребкування.

За більш детальною інформацією можна звернутися в управлянні земельних ресурсів за телефоном: 74-38-42, 74-32-73, 74-38-54.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто