19 липня в Кременчуці – фестиваль вуличного кіно «32 травня»!

unnamed

Партнери фестивалю: газета «Кременчуцький Телеграф», ГО «Рідне місто», газета «Кременчуцька панорама»,  агенція «Магія феєрверків», Авторадіо-Кременчук.

Фестиваль соціальних юнацьких фільмів «32 травня» щороку проходить в Україні. Його мета – інформування громадськості про порушення прав дітей, актуалізація проблеми насильства в сім’ї та залучення молоді до активних дій з попередження цих випадків. У Кременчуці організатором заходу виступила ГО «Культурний діалог» за сприяння управління культури і туризму Кременчуцького міськвиконкому.

Усіх кременчужан запрошують переглянути змістовне кіно під відкритим небом у дружній атмосфері: з віршами, творчими діалогами та музикою.

Місце зустрічі:  танцмайданчик «П’ятак» у Придніпровському парку.

Початок кінопереглядів: 20.00.

Кінопрограма:

«Мелодія для шарманки» (Кіра Муратова, Україна, 2008 рік);

«Експеримент 2: Хвиля» (Деніс Ганзель, Німеччина, 2008);

«Поховайте мене за плінтусом» (Сергій Снєжкін, Росія 2008).

Атмосферу творчих діалогів забезпечують:

арт-група «Творчий Кременчук»;

літературне угрупування «СТАН» (м. Луганськ);

DJ ZveroboY (м. Кременчук).

Також в рамках фестивалю з 17.00 у парку працюватимуть арт-майданчики від Майстерні творчої психології «VitaMotus» , Клубів «Рандом» та «Ерудит», культурно-просвітницького центру «Говінда», Майстерні натурального шоколаду. Працюватиме і Дар’Ярмарка з обміну та дарування речей.

Творча майстерня «Художник» та навчальний центр «Лідер» за підтримки громадської організації «Рідне місто» презентують сімейну арт-акцію «Намалюй свою Україну»! Діти та батьки матимуть змогу створити незвичайну мапу України, намалювавши свої спогади про подорожі. А також  відкрити в собі нові таланти, взявши участь у майстер-класах юних художників, з валяння вовни, пластилінової мозаїки, ліплення з солоного тіста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто