2 квітня в центрі Кременчука замайоріли понад 200 національних прапорів. До нашого міста прибула акція «Велика українська хода»

Майже 200 прапорів з усієї України, підписаних місцевими жителями, були вивішені біля стели Героям Небесної Сотні по вул. Соборній зранку 2 квітня. Так у Кременчуці проходила  акція «Велика українська хода». Стартувала вона 14 вересня 2014 з Майдану Незалежності в Києві, а її організатор – Катерина Валевська – волонтер батальйону «Айдар», письменниця, активна учасниця подій на Майдані.

Серед зібраних нею є українські прапори,  подаровані в Севастополі, Донецьку та Луганську, ікони та рушники. Прапори дарували блокпости, кіборги і міські ради. У кожному місті відбувалися вуличні акції з вшанування подій Майдану і Небесної Сотні. Загалом, Катерина Валевська подолала понад 24 тис. кілометрів з практично нульовим бюджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто