20 квітня у Кременчуці пройшов День довкілля, в якому прийняли участь активісти ГО «Рідне місто»

20 квітня у Кременчуці в рамках Дня довкілля відбувся загальноміський суботник, у якому взяли участь кілька тисяч кременчужан.
Управляючі компанії ТОВ «Житлорембудсервіс», «Добробит» та «Перспектива» займалися благоустроєм прибудинкових територій, висадкою дерев, кущів та квітів, ліквідацією стихійних сміттєзвалищ. Працівники КП «Благоустрій Кременчука» прибирали території парків та вулиць, та висаджували дерева і кущі у новому сквері по вул. Набережній Лейтенанта Дніпрова та у парку «МЮДа».
У цей день близько 30-ти активістів громадської організації «Рідне місто» разом із депутатами міської та районних рад від партії «Рідне місто» також прийняли участь у загальноміському суботнику. Депутати прибирали прибудинкові території та вулиці міста, висаджували дерева, кущі та квіти. Ті депутати, які обрані від мажоритарних округів, працювали на території своїх округів. Зокрема депутат Автозаводської районної ради Іван Максак разом із учнями Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С.Макаренка висадили 20 дерев, прибирали вулиці Красіна, Сумську, 40-річчя Жовтня, та допомагали навести порядок у дворах учасників Великої Вітчизняної війни мікрорайону №2. Депутат міської ради Юрій Гриценко спільно з активістами ГО «Рідне місто» прибирали вулицю 60-років Жовтня перед офісом організації та висаджував квіти на території офісу.

Залишити відповідь