2017-ИЙ у Кременчуці оголошено роком доріг. Нарешті обіцяють ремонти в Крюкові

Про те, що цей рік у Кременчуці оголошено роком доріг повідомив мер Віталій Малецький. Сказав про це на завершення сесії Кременчуцької міської ради 4 квітня, зауваживши, що системної роботи в дорожньому господарстві не проводилось останні 25 років.

Нині ж комунальники головну увагу зосередять на ремонтних і відновлювальних роботах, а також проектуванні будівництва нових доріг. Віталій Малецький говорить про те, що впродовж наступних 10 років всі дороги в місті будуть із асфальтним покриттям.Ресурси для цього, за твердженням мера, є. Зокрема, за перші 3 місяці поточного року бюджет міста перевиконано  аж на 18 млн грн. Частину цих коштів буде спрямовано на розвиток дорожнього господарства, зазначає міський голова.

Наразі міська влада приділяє значну увага модернізації виробничого процессу на КП «Шляхове ремонтно- будівельне управління».  Нещодавно тут, на асфальтному заводі, встановлено нову систему газо-пило очищення, що дозволяє мінімізувати кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу. Керівники міста цим дуже пишаються і обіцяють, що робота з модернізації триватиме.

Наразі дорожники здійснюють капітальний ремонт тротуару на просп. Свободи та поточний ремонт на вул. Троїцькій, після цього техніка та робочі сили будуть направлені на правобережжя Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто