2017 рік у Кременчуці буде Роком Республіки Індонезія

З нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія, 2017 рік оголошено Роком Республіки Індонезія. Щоправда, в Кременчуці. Відповідний меморандум про співпрацю з метою реалізації проекту «Рік Республіки Індонезія в Кременчуці» підписано міським головою Кременчука Віталієм Малецьким і Тимчасово Повіреним у справах Республіки Індонезія в Україні паном Юсраном Хадромі. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

У рамках проекту планують реалізовати низку заходів – організація Асамблеї юних дипломатів, присвяченій 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія, підготовка та видання книги, присвяченої Ґонґу Світу в Кременчуці і співпраці міста Кременчук із Посольством Республіки Індонезія в Україні, підготовка та проведення конкурсу рефератів із історії та культури Республіки Індонезія та інші.

 Гонг Миру — пам’ятний знак, індонезійський символ миру, встановлений в парку Миру у Кременчуці 21 вересня 2010 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто