22 грудня на черговій сесії Кременчуцької міської ради депутатам запропонують затвердити План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста Кременчука до 2025 р.

План дій було презентовано у міськвиконкомі 9 грудня на семінарі за участю національного координатора Угоди мерів Оксани Кисіль і  експерту по енергоефективності Клуба мерів, члена спілки енергоаудиторів України Володимира  Печерського, представників мерії.

За словами Оксани Кисіль, План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста має сприяти заощадженню коштів споживачів різних видів енергії, а також вирішенню найактуальніших соціальних проблем і привести до зменшення викидів СО2. Зокрема, пані координатор звернула увагу розробників на те, що відповідно до Угоди мерів у містах, які є членами такої угоди, рівень викидів  СО2 до 2020 року має зменшитися до 20%. Цей головний аспект треба врахувати у стратегічному плані, щою було можливим залучити кошти інвесторів  на впровадження енергозберігаючих заходів.

Загалом вартість  заходів у рамках Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста Кременчука становить 1 млрд. 600 тис. грн. Але до проекту ще вноситимуть зміни відповідно до пропозицій експертів і спеціалістів енергетичної галузі.

Наразі з 500 українських міст  План Дій Сталого Енергетичного Розвитку міста діє лише у 50-ти. Кременчуцька міська влада налаштована оптимістично. За словами першого віце-мера Володимира Пелипенка,  в Кременчуці розпочато роботу з  впровадження інвестиційних проектів, спрямованих на ефективне використання енергоносіїв у бюджетній сфері зокрема.  Він нагадав, що цього року місто підписало кілька угод з європейськими інвесторами, зокрема  стосовно оновлення парку комунального електротранспорту новою екологічно чистою технікою, модернізацію вуличного освітлення на правобережжі міста, встановлення автономних котелень у закладах освіти тощо.

Фото з сайту Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто