27 та 28 червня Кременчук офіційно відсвяткує три свята: день Конституції України, День молоді та Всесвітній день боротьби із зловживанням наркотиків

21-ї річниці Конституції України у Кременчуці відсвяткують  27 червня:. Як повідомила прес-служба міськвиконкому,  о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника українського поета, художника та видатного діяча Тараса. Шевченка в парку «Ювілейний».

.А 28 червня кременчужан та гостей міста запрошує парк «Придніпровський». З 16.00 до 18.00.  на центральній алеї парку проходитиме профілактична вулична акція «Я проти наркотиків», під час якої волонтери проводитимуть громадське опитування  щодо згубних звичок, розповсюджуватимуть  поліграфічну продукцію та спілкуватимуться з молоддю з метою профілактики. Також заплановано безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД та  конкурсу малюнків на асфальті «Я обираю здоровий спосіб життя».

Цього ж дня у парку «Придніпровський» з 16.30 до 19.00ю працюватимуть 5 локацій вуличного університету,  де проходитимуть безкоштовні інтерактивні лекції у вільному форматі на актуальні теми. На учасників чекають цікаві лектори, дружня компанія, нові знайомства та невимушене спілкування. Заходом передбачено залучення жителів міста до обговорення питань причин конфліктів у родинах, навчань із надання першої медичної допомоги, а також розкажуть міфи і застороги щодо тату та інше.  З 17.00 до 23.00 на літній  сцені парку відбудеться фестиваль електронної музики «Festmolodь».

Весь день у парку працюватиме вулична торгівля та палатки майстрів хенд-мейд.

Залишити відповідь