27 та 28 червня Кременчук офіційно відсвяткує три свята: день Конституції України, День молоді та Всесвітній день боротьби із зловживанням наркотиків

21-ї річниці Конституції України у Кременчуці відсвяткують  27 червня:. Як повідомила прес-служба міськвиконкому,  о 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника українського поета, художника та видатного діяча Тараса. Шевченка в парку «Ювілейний».

.А 28 червня кременчужан та гостей міста запрошує парк «Придніпровський». З 16.00 до 18.00.  на центральній алеї парку проходитиме профілактична вулична акція «Я проти наркотиків», під час якої волонтери проводитимуть громадське опитування  щодо згубних звичок, розповсюджуватимуть  поліграфічну продукцію та спілкуватимуться з молоддю з метою профілактики. Також заплановано безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД та  конкурсу малюнків на асфальті «Я обираю здоровий спосіб життя».

Цього ж дня у парку «Придніпровський» з 16.30 до 19.00ю працюватимуть 5 локацій вуличного університету,  де проходитимуть безкоштовні інтерактивні лекції у вільному форматі на актуальні теми. На учасників чекають цікаві лектори, дружня компанія, нові знайомства та невимушене спілкування. Заходом передбачено залучення жителів міста до обговорення питань причин конфліктів у родинах, навчань із надання першої медичної допомоги, а також розкажуть міфи і застороги щодо тату та інше.  З 17.00 до 23.00 на літній  сцені парку відбудеться фестиваль електронної музики «Festmolodь».

Весь день у парку працюватиме вулична торгівля та палатки майстрів хенд-мейд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто