3 млн грн передбачено в бюджеті Кременчука-2017 на реалізацію громадських ініціатив Це втричі більше ніж торік.

24 травня відбулося друге засідання робочої групи з питань впровадження громадського бюджету в Кременчуці, повідомляє прес-служба Кремечнуцького міськвикконому. Загалом у рамках проекту планується реалізувати 11 громадських ініціатив кременчужан

Робоча група має визначитися  з пріоритетами бюджету участі, за якими прийматимуть громадські ініціативи від мешканців міста для подальшого їх фінансування, а також моделлю розподілу коштів.

Шляхом голосування було вирішено, що цьогоріч будуть реалізовуватися проекти за такими напрямками:

·                                 Майданчики та зони відпочинку (спортивні майданчики у визначених місцях, дитячі майданчики у визначених місцях; рекреаційні зони (зони відпочинку) у визначених місцях; майданчики для вигулу собак.

·                                 Енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії в громадських місцях.

·                                 Безбар`єрність міського простору.

·                                 Розвиток міського туризму, туристичної інфраструктури та туристичної привабливості міста.

·                                 Інновації, інформаційні технології, телекомунікації тощо.

Щодо моделі розподілу бюджетних коштів на реалізацію громадських бюджетів, то з 4-х запропонованих варіантів, було обрано минулорічну схему, а саме поділ міста на 11 секторів (11 проектів).   Для кожного мікрорайону буде виділено 250 тис. грн.. на реалізацію проекту та додатково 20 тис. грн. – на проектування.

Як проходитиме голосування, за яким обиратимуть цьогорічних переможців «Громадський бюджет Кременчука», поки остаточно не вирішено. Наразі розглядається кілька варіантів: голосування шляхом використання  ЕЦП, через ID банк або через кабінет кременчужанина.

 

 

 

Залишити відповідь