30 березня офіційно стартував Рік Індонезії в Кременчуці.

30 березня до Коеменчука прибула велика делегація індонезійських гостей на чолі з Тимчасово Повіреним у справах Республіки Індонезія в Україні Юсраном  Хадромі та в складі Голови адміністрації регентства Сідоарджо Г. Саіфула Ілахом, радника, керівника інформаційного та соціокультурного відділу Норвіна  Анвара, третього секретаря економічного відділу, співробітника інформаційного та соціокультурного відділу Прабово Хімавана, голови Ради регіонального планування та розвитку Ахмада Заіні та ін..

У Кременчуцькій мерії гостей зустрічав перший заступник міського голови Володимир Пелипенко. Вітаючи гостей, він наголосив, що цього року виповнюється 25 – річний ювілей встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індонезія, а також 20 –  річчя  активної співпраці між Посольством Республіки Індонезія в Україні та Кременчуком. За ці роки багато зроблено для наближення народів Індонезії та України, реалізовано чимало спільних проектів у культурній, освітянській та наукових сферах.  Володимир Пелипенко відмітив, що особливим досягненням на шляху наближення кременчужан та індонезійців  є Гонг Миру, який 10 років тому було встановлено в нашому місті завдяки сприяння Посольства Індонезії в Україні. Керівник міста відзначив, що наразі створені всі умови задля взаємовигідного двостороннього економічного співробітництва.

У рамках офіційної зустрічі була проведена презентація Індустріального парку «Центральний». Цього дня перший заступник міського голови Володимир Пелипенко з Головою адміністрації регентства Сідоарджо Г. Саіфулом Ілахом підписали Меморандум про наміри на подальшу співпрацю між Кременчуком і регентством Сідоарджо, провінції Східна Ява Республіка Індонезії.

Програмою офіційного перебування у Кременчуці  делегації з Республіки Індонезія передбачена економічна зустріч із представниками кременчуцького бізнесу, ознайомлення з роботою Центру надання адміністративних послуг, відвідування парків «Придніпровський» та «Миру».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто